39 092 nemovitostí od 1 214 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej pozemku pro bydlení, Lišov, 2695 m2

Lišov


5 659 500 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 26 972 Kč /měs.

(V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.)


Regionální dodavatelé v Lišově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Michal Mladý

Od roku 2015 jsem spojil své jméno s Generali pojišťovnou a již v roce 2017 jsem získal status TOP TALENT. Nyní, jako certifikovaný specialista na veškeré portfolio pojišťovacích i finančních produktů jsem připraven Vám pomoci, a to zejména při sjednání úvěrů na bydlení od největších bank na trhu.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Nabízíme k prodeji pozemek na kraji města Lišov. Pozemek je určený ke stavbě rodinného domu. Dle územního plánu je stanovena zastavitelnost max. 30%, dále je přípustné jedno nadzemní podlaží s možností podsklepení zapuštěnými sklepy. Střecha může být s nadezdívkou (max. 100 cm), s možností využití podkroví. S financováním rádi pomůžeme. Více informací Vám rádi poskytneme v RK.

Cena
5 659 500 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Aktualizováno
29. 7. 2022
Adresa
Lišov
ID
809053
Stav objektu
Velmi dobrý
Lokalita objektu
Okraj obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
2695 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Jan Zpěvák

Jan Zpěvák

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Lišově.

Podobné nabídky