Prodej bytu 3+kk, Karlovy Vary, Chebská, 76 m2

Chebská, Karlovy Vary


Prodáno
4 685 190 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 22 328 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Karlových Varech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Voda - topení - plyn

Popis

V místě známém zejména díky proslulému sklu Moser - v lokalitě Dvory jsme postavili nové rezidenční bydlení. Navazujeme tímto na velice úspěšný projekt výstavby bytového domu Rezidence Čertovka.Základní myšlenkou projektu Rezidence Moser je vytvořit mimoř Rezidence nabízí celkem 109 bytů v různých variantách dispozičního uspořádání 2+kk až 3+kk od 45 do 120 metrů čtverečních.

Jedná se o velice klidnou lokalitu, která poskytne všem zájemcům o moderní bydlení dostatek komfortu.

Součástí obytného komplexu o šesti nadzemních podlažích bude privátní bazén, wellness centrum, relaxační koutek a různé druhy saun. K dispozici je připraveno dostatek krytých i venkovních parkovacích stání. K základnímu vybavení některých z bytů bude náležet balkon či lodžie. Chybět nebude venkovní dětské hřiště s parkovou úpravou, které zajistí příjemné prostředí zejména v letních měsících.

Samozřejmostí uzavřeného rezidenčního areálu je recepce s 24 hodinovou službou. Kamerovým systémem bude zajištěn celý areál, aby poskytnul majitelům bytů maximální bezpečí. Z podzemních garáží se rezidenti pohodlně vyvezou od zaparkovaného vozu až ke dveřím bytu.

Stav
Prodáno
Cena
4 685 190 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
28. 7. 2022
Adresa
Chebská, Karlovy Vary
ID
N02426
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
76 m2
Patro
5. z 7
Typ objektu
Patrový
Vlastnictví
Osobní
Podlahová plocha
76 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové, Ústřední dálkové
Telekomunikace
Kabelová televize, Kabelové rozvody
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Balkon
Výtah

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Roman Wurzel

Roman Wurzel

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 3+kk v Karlových Varech.

Podobné nabídky