Prodej zemědělské půdy, Praha - Sobín, 2532 m2

Praha


Cena na vyžádání /za metr čtvereční
Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(cena u makléře)


Regionální dodavatelé v Praze

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ilja Nikolajevič Burjak

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Rekonstrukce

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Exkluzivně Vám nabízíme na prodej pozemek o výměře 2532 m2 ve čtvrti Sobín, která se nachází v městské části Praha-Zličín.
Rovinatý pozemek trojúhelníkového tvaru je na okraji rozrůstající se zástavby přímo u hlavní komunikace a v současně době je vedený jako způsob využití orná půda. Díky této návaznosti na okolní zástavbu a přilehlou komunikaci jsou v blízkosti inženýrské sítě.
Pokud by v budoucnu došlo ke změně využití, jednalo by se o dobrou investiční příležitost

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
cena u makléře
Aktualizováno
28. 7. 2022
Adresa
Praha
ID
257-NP00848
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha nemovitosti
2532 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Převod do OV

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Martin Dohnal

Martin Dohnal

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zemědělských půd v Praze.

Podobné nabídky