39 092 nemovitostí od 1 214 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej pozemku pro bydlení, Brno - Bystrc, Pod Mniší horou, 978 m2

Pod Mniší horou, Brno-Bystrc


10 758 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 51 269 Kč /měs.

(+ provize RK)


Regionální dodavatelé v Brně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

David Pírek

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Hodinový manžel

Návrhy interiérů

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi stavební pozemek v lukrativní městské části Brno-Bystrc, Pod Mniší horou. Pozemek o rozloze 978 m2 se skládá ze 4 parcel v katastru nemovitostí vedených jako zahrada, ostatní plocha a zastavěná plocha a nádvoří (dříve zde stála chatka 21 m2 s číslem evidenčním).

Mírně svažitý pozemek se nachází na kopci, díky čemuž disponuje krásným výhledem a na horní hranici je v kontaktu s přírodou, kterou ztvárňuje brněnská zoologická zahrada.

Stavební pozemek je dle stávajícího územního plánu regulován jako Bc - plocha čistého bydlení, v současné době se lokalita fyzicky mění z dřívější zahrádkářské oblasti na obydlenou, již zde stojí nebo se staví RD (dostupnost inženýrských sítí) a dle nového územního plánu, se jedná o B/r2 - bydlení, rezidenční-nízkopodlažní, výškové úrovně zástavby 3-10m.

Průměrná šíře uprostřed pozemku činí cca 19m, délka cca 50m, jedná se o zkosený obdélníkový pozemek. Nachází se zde travní porost, keře a stromky. Dostupnost je zajištěna nejprve přes obecní komunikaci, navazující na ostatní účelovou komunikaci a poté přes cestu souseda s věcným břemenem chůze a jízdy.

V budoucnu se tedy může jednat o velice zajímavé rezidenční bydlení v městské části s přímým kontaktem s přírodou a výbornou dostupností jak do centra města, tak na příklad na Brněnskou přehradu.

Rádi Vám poskytneme bližší informace v RK a těšíme se na Vás při prohlídce tohoto pozemku nacházejícího se v krásné, klidné lokalitě bez zbytečných zdraví ohrožujících vlivů a v bezprostřední blízkosti zeleně.

Cena
10 758 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+ provize RK
Aktualizováno
27. 7. 2022
Adresa
Pod Mniší horou, Brno-Bystrc
ID
RObystrc
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
978 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Převod do OV

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Daniela Nováková

Daniela Nováková

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Brně.

Podobné nabídky