39 130 nemovitostí od 1 214 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej rodinného domu, Kyjov, 120 m2

Kyjov


1 350 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 6 434 Kč /měs.

(včetně provize)


Regionální dodavatelé v Kyjově

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Hledáte místo, kde budete trávit svou každou volnou chvíli? Místo, kde je vše na blízku - příroda, koupání, hřiště, pošta, obchod i autobusové či vlakové spojení. Místo, kde můžete odpočívat? Ale zároveň do většího města je to co by kamenem dohodil?
Ve středu místní části obce Bohuslavice u Kyjova, vám v zastoupení majitele nabízím k prodeji starší, přízemní rodinný dům s možností využití chalupy. Bohuslavice u Kyjova se nachází v oblasti Chřibů. Obcí protéká řeka Kyjovka a podle pověstí zde dříve na kopci stával hrad, tvrz.
A právě tady, na pozemku o celkové výměře 183 m², najdete menší, ale udržovaný venkovský rodinný domek.
Dispozice o velikosti 3+1 nabízí dva obytné pokoje v zadní části domu ložnice a obývací pokoj. Kuchyni s jídelnou, dalším pokojem a vstupní verandou najdete v přední části domu. Koupelna s vanou je včetně toalety. Jistě také oceníte samostatnou místnost, která slouží jako skladový prostor a přístřešek třeba na uskladnění kol. Pokud neradi sečete trávu, tak tady ji opravdu nenajdete. Pozemek je pouze v přední části domu, ale gril a posezení se zde vejde. Dům je napojen na elektřinu, vodu, vytápění kombinace elektřiny a plynu (ve dvou místnostech jsou plynové vafky), ohřev teplé vody el. boiler. Nepočítejte, že je dům bez investic, rozsah už, ale nechám na vás. Pokud však hledáte dům pro svou rekreaci s malým pozemkem, tak je tato nabídka určena právě pro vás. Přijďte se podívat osobně. Brzy na viděnou. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V soulad s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Cena
1 350 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize
Aktualizováno
25. 7. 2022
Adresa
Kyjov
ID
22K139RD
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
120 m2
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Centrum obce
Podlahová plocha
120 m2
Plocha nemovitosti
120 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Odpad
Septik
Topení
Lokální plynové, Lokální elektrické

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Jana Kubíková

Jana Kubíková

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Kyjově.

Podobné nabídky