39 115 nemovitostí od 1 214 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej pozemku pro bydlení, Plav, 2529 m2

Plav


6 500 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 30 977 Kč /měs.

(včetně provize, včetně právního servisu)


Regionální dodavatelé v Plavu

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Michal Mladý

Od roku 2015 jsem spojil své jméno s Generali pojišťovnou a již v roce 2017 jsem získal status TOP TALENT. Nyní, jako certifikovaný specialista na veškeré portfolio pojišťovacích i finančních produktů jsem připraven Vám pomoci, a to zejména při sjednání úvěrů na bydlení od největších bank na trhu.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Stavební pozemek v obci Plav u Českých Budějovic o celkové ploše 2 529 m2. Na pozemku elektrika, plyn, voda. Kanalizace v komunikaci. Příjezdová cesta obecní. K dispozici vydané platné stavební povolení včetně projektové dokumentace domu. V obci Plav se nachází školka, obchod, restaurace. K dispozici ihned. Více informací u makléře. Můžeme nabídnout výhodné financování.

Cena
6 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize, včetně právního servisu
Aktualizováno
25. 7. 2022
Adresa
Plav
ID
03934
Plocha nemovitosti
2529 m2
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, Autobus

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Kateřina Navrátilová

Kateřina Navrátilová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Plavu.

Podobné nabídky