39 130 nemovitostí od 1 214 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej pozemku pro bydlení, Adamov, 1134 m2

Adamov


5 249 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 25 015 Kč /měs.

(včetně provize, včetně právního servisu)


Regionální dodavatelé v Adamově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Michal Mladý

Od roku 2015 jsem spojil své jméno s Generali pojišťovnou a již v roce 2017 jsem získal status TOP TALENT. Nyní, jako certifikovaný specialista na veškeré portfolio pojišťovacích i finančních produktů jsem připraven Vám pomoci, a to zejména při sjednání úvěrů na bydlení od největších bank na trhu.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Prodej velice zajímavého pozemku v Adamově u Českých Budějovic. Pozemek je zasíťovaný, má obdélníkový tvar a výměru 1134 m2. Přidanou hodnotou tohoto pozemku je bezesporu nádherný výhled na město Č. Budějovice a panorama Šumavy, Novohradských hor a Blanského lesa. Ve výměře pozemku je i vlastní příjezdová komunikace. Součástí kupní ceny je také projektová dokumentace k výstavbě nadstandardního rodinného domu včetně platného stavebního povolení. Využití stávajícího projektu není podmínkou k výstavbě, nový majitel si může zadat projekt stavby dle vlastního uvážení. V případě zájmu je zde možnost jednání s majitelem sousedního pozemku o jeho odkoupení. Projektová dokumentace je k nahlédnutí u makléře této zajímavé nabídky, který vám rád zodpoví i vaše případné dotazy.

Cena
5 249 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize, včetně právního servisu
Aktualizováno
21. 7. 2022
Adresa
Adamov
ID
04946
Plocha nemovitosti
1134 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Hynek Ira

Hynek Ira

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Adamově.

Podobné nabídky