Prodej bytu 3+1, Praha - Nové Město, Klimentská, 114 m2

Klimentská, Praha 2


16 000 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 76 251 Kč /měs.

(Info o ceně u makléře)


Regionální dodavatelé v Praze 1

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Donát

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Bydlení v samém centru Prahy, skvělá adresa, která Vás osloví, prostorný byt v domě, kudy doslova procházela historie minulého století, naprostý klid - vítejte v původní pražské Petrské čtvrti. V roce 2009 prošel dům rozsáhlou, ale díky památkově chráněné oblasti, citlivou rekonstrukcí včetně výměny oken a výtahu. Byt samotný si zachovává nádech starých časů, ale k dosažení standardů současného bydlení bude potřebná alespoň částečná rekonstrukce, případně změna dispozic. Bonusem je ve dvoře umístěná garáž a sauna, dobrá možnost parkování v okolí domu, v pěší vzdálenosti kompletní občanská vybavenost a dopravní spojení - metro, tramvaje, autobusy, vlak. Pro rodiny s dětmi a sportovní vyžití je skvělý nedávno vybudovaný Park Lannova na nábřeží Vltavy, vzdálený cca 2 minuty. Na své si přijdou milovníci procházek Starou Prahou, kteří mohou své putování zahájit hned u Kostela Sv. Klimenta, který Klimentské ulici vévodí. Zavolejte, rádi Vás provedeme a poskytneme bližší informace.

Cena
16 000 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Info o ceně u makléře
Aktualizováno
20. 9. 2022
Adresa
Klimentská, Praha 2
ID
1704
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
114 m2
Patro
2. z 6
Vybaveno
Ne
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Družstevní
Podlahová plocha
114 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Dlážděná, Asfaltová
Telekomunikace
Telefon, Internet
Doprava
Vlak, Silnice, MHD
Převod do OV

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Miroslava Luxová

Miroslava Luxová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 3+1 v Praze 1.

Podobné nabídky