39 130 nemovitostí od 1 214 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej rodinného domu, Štítary, 184 m2

Štítary


4 242 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 20 216 Kč /měs.

(včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu)


Regionální dodavatelé v Štítarech

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

V blízkosti krásné přírody a Národního parku Podyjí Vám nabízíme k prodeji prostorný dům 6+KK, s užitnou plochou 184 m2. Dům se nachází v obci Štítary v těsné blízkosti turistického centra - Vranovské přehrady.

Dům je velice prostorný a nabízí široký potenciál využití. Kromě vlastního bydlení je možné dům rozdělit na dvě bytové jednotky, případně až na čtyři apartmány a využít je ke komerčním účelům. Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv variantu, jistě se Vám zalíbí dílna a stodola, které jsou součástí nabízené nemovitosti. Společně s nimi je celková zastavěná plocha 437 m2.

Samotnou kapitolou je krásná a rozlehlá zahrada za domem. Zahrada se nachází na dvou parcelách o celkové rozloze 1515 m2. Společně s nádvořím domu pak tvoří úžasnou plochu 2015 m2. Tento celek opět skýtá široké možnosti využití. Zahradu můžete využít k dalšímu budování ať už pro komerční nebo rodinnou výstavbu podle územního plánu obce, pozemky oddělit nebo si nechat krásný kus přírody jen pro sebe a rodinu.

Dům disponuje velkou předsíní s výhledem do zahrady. V přízemí se dále nachází 4 pokoje, 2 kuchyně, 2 samostatné toalety, koupelna a spižírna. Druhé podlaží se pak skládá ze dvou dalších pokojů. V přízemí také naleznete schodiště na půdu.

Travnaté nádvoří nabízí závětří a stín pod stromem. Zde se nachází ohniště a dvůr je tak ideální pro venkovní posezení či oslavy s rodinou. Z nádvoří se pak dostaneme do technické místnosti, kde se nachází plynový kotel, dále do dílny a garáže a do prostorné stodoly.

Dům je po částečné rekonstrukci, má nová plastová okna směrem do ulice a novou střechu nad uliční částí. Vytápění je centrální plynové, v nemovitosti se nachází studna, z níž je voda rozvedena do nemovitosti domácí vodárnou. Pozemek je napojen na kanalizační síť a má přivedený vodovod na pozemek.

Obec Štítary je dobře dopravně dostupná. Nachází se 20 minut od Znojma, 5 minut od Vranovské pláže. V obci naleznete obchod s potravinami a obchod s univerzálním zbožím, restauraci a hospůdku. Štítary mají také vlastní mateřskou a základní školu.

Nemovitost nabízí opravdu velký potenciál a široké možnosti využití. Kontaktujte mě pro více informací a pojďme se společně na tuto zajímavou nemovitost podívat.

Cena
4 242 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Aktualizováno
24. 6. 2022
Adresa
Štítary
ID
14422555
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
184 m2
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha budovy
437 m2
Plocha nemovitosti
2452 m2
Plocha zahrady
2015 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Garáž
Parkování

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Bc. Michal Arbeiter

Bc. Michal Arbeiter

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Štítarech.

Podobné nabídky