38 089 nemovitostí od 1 492 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej rodinného domu, Olbramice, Malá strana, 144 m2

Malá strana, Olbramice


9 500 000 Kč
HYPOTÉKA od 45 274 Kč /měs.

(včetně provize RK)


Regionální dodavatelé v Olbramicích

Popis

Tento nízkoenergetický dům, který byl kolaudován v roce 2014 najdeme v maličké obci Olbramice, která sousedí s lázeňským městem Klímkovice a na dálnici to tak budete mít pouhých pár minut.
Pokud tedy kvůli práci brázdíte dálnici pravidelně, tak tenhle dům je přesně pro vás a můžete makat klidně třeba v Olomouci.
Dispozičně je řešen jako 5+kk, má 144 m2 užitné plochy, zahrádka má příjemných 986 m2 a na ní najdeme studnu, menší domek na nářadí, anebo třeba bazén, který v parných dnech jistě oceníte.
Jak jsem se již zmínil na začátku, tak dům je nízkoenergetický, vytápí jej elektrokotel, anebo si můžete zatopit také v krbu, který pohodlně vytopí celý dům. Máme zde navíc i retenční nádrž na dešťovou vodu, která nám také nějaké náklady uspoří, a pokud budete chtít mít vše ještě úspornější, tak vám můžeme pomoci zařídit fotovoltaiku včetně vyřízení veškerých možných dotací.
Jako bonus je zde platné stavební povolení na garáž, takže pokud chcete mít svého mazlíka pod střechou, stačí ji pouze dostavět.  Toto místo je opravdu velmi klidné a jsem si jistý, že se vám zde bude skvěle žít, tak na nic nečekejte, zavolejte mi a domluvte si prohlídku.
Zajištění nejvýhodnějšího financování je pro nás samozřejmostí.
Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.

Cena
9 500 000 Kč Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize RK
Aktualizováno
24. 6. 2022
Adresa
Malá strana, Olbramice
ID
N95187
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
144 m2
Vybaveno
Ne
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
986 m2
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Jan Sznapka

Jan Sznapka

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Olbramicích.

Podobné nabídky