38 959 nemovitostí od 1 158 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej garáže, Havířov, Okrajová, 20 m2

Okrajová, Havířov


400 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 1 906 Kč /měs.

(Cena je uvedena včetně právních služeb a provize. . V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.)


Regionální dodavatelé v Havířově

Popis

Nabízíme Vám ke koupi garáž v družstevním vlastnictví v obci Havířov - Podlesí. Garáž má funkční rozvody elektrické energie a je připojena k distribuční síti. Vrata jsou elektrická s dálkovým ovládáním. Velmi dobrý technický stav bez nutných investic. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat našeho makléře.

Cena
400 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena je uvedena včetně právních služeb a provize. . V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Aktualizováno
23. 6. 2022
Adresa
Okrajová, Havířov
ID
802914
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
20 m2
Vybaveno
Ne
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Družstevní

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Vítězslav Tichý

Vítězslav Tichý

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje garáží v Havířově.

Podobné nabídky