38 089 nemovitostí od 1 492 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej vily, Most - Starý Most, Kostelní, 904 m2

Kostelní, Starý Most


14 300 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 68 150 Kč /měs.

(Včetně provize, DPH a právních služeb.)


Regionální dodavatelé v Mostě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Žaneta Masopustová

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Úklidové služby

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji dům o podlahové ploše 574 m² a dispozici 10+4. Nicméně nemovitost posledních osm let sloužila, jako administrativní budova (proto atypická dispozice). Každé patro je rozděleno na dvě křídla s kancelářemi. Těm byla v každém ze čtyř křídel vždy k dispozici kuchyňka, doplněná toaletou a koupelnou. Budova má také prostornou půdu o rozloze 134 m², kde je po případném zateplení možné vybudovat vestavbu. Také sklep o velikosti 116 m², který je pod celou hlavní budovou není zanedbatelný.

Tyto administrativní prostory jsou dále doplněny o venkovní parkování (značené pro 19 automobilů) vč. dalších ploch pro materiál apod. Důležitou součástí je garáž se čtyřmi vraty pro nákladní automobily s dílnou a sklady v zadní části s celkovou plochou 315 m². Celá budova garáží byla doplněna o zateplení střechy i stěn. Pozemek u vjezdu doplňuje strážní domek o velikosti 15 m², který disponuje i sociálním zařízením.

Poslední rekonstrukce vily se týkala střechy (jednoduchá stanová konstrukce; zachováno původní trámoví), oken a esteticky nenápadného zateplení je z roku 2005. Do vnitřní dispozice nebylo nijak drasticky zasahováno a rozměry místností jsou zachovány. Elektroinstalace je tažená měděnými vodiči, topení, voda a odpad jsou v plastových trubkách. Vodu pro objekt zajišťuje vodovodní řád, ale je možné využít i vrt na pozemku. Voda do topení je z výměníku, čili dálkové ústřední topení. Pro ohřev teplé vody slouží dva elektrické bojlery, každý na 200 litrů vody. Dále v letech 2016 až 2017 následovala rekonstrukce areálu, resp. jeho přizpůsobení potřebám majitele. Tzn. většina dvora byla pokryta asfaltem, místy zámkovou dlažbou a vystavěn nový plot s dvoukřídlou automatickou vjezdovou bránou na dálkové ovládání (dva motory Meccanica FADINI Hindi 880). Kdo stojí před bránou se dá lehce zjistit díky rozvedenému elektronickému vrátnému EasyDoor s kamerou. O bezpečnost objektu se stará zabezpečovací zařízení Jablotron s čidly pohybu a kamerovým systémem nejen pro hlavní budovu, ale i pro dvůr a garáže.

Nemovitost se nachází v těsné blízkosti přesunutého kostela Nanebevzetí Panny Marie v Mostě, což je úplný okraj města se spoustou zeleně, vodních ploch, nově vznikajícím areálem kolem jezera Most, ale také s dobrou přístupností na silnici číslo 13 směr Chomutov nebo Teplice.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce.

S financováním nemovitosti Vám může pomoci náš hypoteční makléř.

Cena
14 300 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Včetně provize, DPH a právních služeb.
Aktualizováno
22. 6. 2022
Adresa
Kostelní, Starý Most
ID
255-NP00485
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
904 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha budovy
560 m2
Plocha nemovitosti
1813 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Voda
Dálkový vodovod, Studna
Garáž
Sklep
Převod do OV
Parkování

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Jan Vajshajtl

Jan Vajshajtl

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje vil v Mostě.

Podobné nabídky