38 093 nemovitostí od 1 492 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej ubytování, Hroznětín - Velký Rybník, 740 m2

Hroznětín, Velký Rybník


27 000 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 128 674 Kč /měs.

(Při rychlém jednání sleva)


Regionální dodavatelé v Hroznětíně

Nábytek

Voda - topení - plyn

Popis

Představujeme Vám zajímavou investiční příležitost. Prostorný penzion na lukrativním místě v obci Velký Rybník. Momentálně využívaná jako vila ke stálému bydlení, ale původní penzion.
Ideální lokalita k takovému záměru, na jaře Vaši hosté mají k dispozici krásný Velký Rybník, ke kterému máte přímý vstup z pozemku penzionu, nebo všem velmi známé Karlovy Vary vzdálené pouze 15 minut autem s jeho léčebnými prameny, procedurami a dále v létě mezinárodním filmovým festivalem. V zimě je v 10 minutách autem od ubytování skiareál Plešivec, nebo pak v 25 minutách skiareály Klínovec a Boží Dar. Všechna tato zajímavá návštěvní místa a prostor k zabavení, sportovního, či ozdravného Vám zajistí minimálně 70% roční obsazenost penzionu.
S možnou kapacitou 12 apartmánů, s potenciálním rozšířením na dalších 5 – 6 apartmánů při úpravě obyvatelné půdy, či posilovny a domácího kina. Další 2 apartmány jsou možné v samostatném letním domku, kompletně zařízeném vším potřebným se sociálním zařízením a kuchyňkou. Přičemž by se ceny apartmánů mohly pohybovat od 1500 - 2000 Kč/ noc, jedná se o hezkou nemovitost ve skvělém stavu, po celkové rekonstrukci z roku 2009. V přízemí domu je sauna, pára a odpočinková místnost, dále posilovna, domácí kino. Takže pro své hosty budete mít luxusní zázemí. Velmi nízké náklady na údržbu domu do 10.000 Kč díky tepelným čerpadlům a rekuperačnímu systému, které znatelně snižují náklady.
Reálné výnosy jsou 4.500.000 – 5.000.000 Kč milionů ročně.
Je zde garáž a možnost venkovního parkování.
Dále je venku dětské hřiště a také je připraven i projekt na tenisové kurty či bazén. V obci se právě realizuje přípojka na veřejnou kanalizaci, která povede až do budovy.

Přijďte na prohlídku svého budoucího businessu!

Cena
27 000 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Při rychlém jednání sleva
Aktualizováno
27. 6. 2022
Adresa
Hroznětín, Velký Rybník
ID
294-NP00721
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
740 m2
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Patrový
Plocha budovy
317 m2
Plocha nemovitosti
5849 m2
Plocha zahrady
5532 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Odpad
ČOV pro celý objekt
Topení
Jiné, Podlahové
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Telefon, Internet, Satelit, Kabelová televize
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Balkon
Terasa
Převod do OV

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Alexandr Mizjuk

Alexandr Mizjuk

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje ubytování v Hroznětíně.

Podobné nabídky