38 093 nemovitostí od 1 492 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej pozemku pro bydlení, Dětřichov, 1778 m2

Dětřichov


2 350 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 11 199 Kč /měs.

(včetně provize RK)


Regionální dodavatelé v Dětřichově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jan Šlemr

Finanční poradce je pro klienta tou nejlepší volbou v oblasti financí.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Okna a dveře

Rekonstrukce

Malíři

Úklidové služby

Popis

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové rozloze 1778 m2 včetně vypracovaného projektu na bungalov 110 m2 a vydaného stavebního povolení na stavbu domu, garáže a čističku odpadních vod. Pozemek p.č. 135 se nachází v obytné zástavbě obce Dětřichov s perfektní jižní orientací a dostatkem slunečního svitu v budoucí nemovitosti. Napojení na vodovodní řád možno v komunikaci ihned u pozemku, elektřina dovedena již na pozemek.

Malebná obec Dětřichov s historií psanou již od roku 1381 leží v pravém severním výběžku České republiky 6 km od města Frýdlant a 15 km od města Liberec. Žije zde cca 700 obyvatel.

Pokud máte rádi klid a přírodu a zároveň si chcete užívat komfortu bezprostřední dostupnosti větších měst, potom je tato nabídka stavebního pozemku přímo pro vás. Doporučujeme prohlídku, s výhodným financováním rádi pomůžeme.

Cena
2 350 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize RK
Aktualizováno
22. 6. 2022
Adresa
Dětřichov
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
1778 m2
Elektřina
230V
Odpad
ČOV pro celý objekt
Voda
Dálkový vodovod

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Martin Drlík

Martin Drlík

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Dětřichově.

Podobné nabídky