38 089 nemovitostí od 1 492 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej pozemku, Chabařovice, 55000 m2

Chabařovice


50 000 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 238 285 Kč /měs.

(včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu)


Regionální dodavatelé v Chabařovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Žaneta Masopustová

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Okna a dveře

Rekonstrukce

Popis

Jste investor a zajímáte se o pozemky vhodné k výstavbě? Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízím pozemek o rozloze téměř 55 000 m2, který je v územním plánu vedený jako smíšené obytné území, což znamená, že je univerzálním územím pro bydlení, obchod, služby a ostatní vybavenost, výrobu a podnikatelské aktivity, pokud svým provozem nenarušují sousedství.
Pozemek je na klidném, tichém místě, bez sousedních domů. Poblíž jsou menší rybníčky, které jsou ideálním místem pro relax. Pro milovníky sportu je hned vedle pozemku k dispozici cyklostezka, po které se dostanete třeba i na oblíbené jezero Milada.
Dálnice směrem na Prahu nebo Drážďany je odtud necelé 3 kilometry.
Do centra Ústí nad Labem autem dojedete do 10 minut.

Cena
50 000 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Aktualizováno
22. 6. 2022
Adresa
Chabařovice
ID
14423522-1
Druh objektu
Samostatný
Plocha nemovitosti
55000 m2
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Dálnice, Silnice, MHD, Autobus

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Nikola Schwarzbachová

Nikola Schwarzbachová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků v Chabařovicích.