38 089 nemovitostí od 1 492 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej pozemku pro bydlení, Příšovice, 2377 m2

Příšovice


4 150 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 19 778 Kč /měs.

(včetně provize RK a právního servisu)


Regionální dodavatelé v Příšovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jan Šlemr

Finanční poradce je pro klienta tou nejlepší volbou v oblasti financí.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Okna a dveře

Rekonstrukce

Malíři

Úklidové služby

Popis

Ve výhradním zastoupení klienta Vám nabízím ke koupi stavební pozemek v obci Příšovice v Libereckém kraji. Pozemek má ideální obdélníkový tvar, výměru 2.377 m2 a je to jedním slovem rovina. Nenechte se zmást obilím, pozemek využívá zemědělské družstvo, ale v územním plánu je pozemek veden v zástavbě označené 72 BV, tedy smíšená obytná venkovská zástavba. Jedná se o plochy, které doplňují stávající zastavěné území nebo jsou přímo na zastavěné území napojeny. 

V dané lokalitě je možné postavit rodinný dům o 1-2 nadzemních podlažích, dům může být podsklepený, stejně tak může disponovat podkrovím. Minimální plocha pro stavbu rodinného domu je 800 m2, a to tento pozemek splňuje více než dostatečně. Max. zastavěná plocha domu je 250 m2 a Vy tedy máte nespočet možností, jaký záměr realizovat. Maximální koeficient zastavění pozemku je 0,4, což znamená, že ruce budete mít volné i v případě, že byste pozemek rozdělili na dva.

Pozemek není v současné době zasíťovaný, nicméně na sousedním pozemku již probíhá výstavba. Situační výkres vedení sítě elektrického napětí je přiložen v sekci Dokumentace webové stránce nemovitosti realitnisrdcar.cz/nemovitosti/prisovice. Kanalizace je v obci zhotovena, nicméně v této lokalitě prozatím není k dispozici a není možné s ní počítat. Odvádění odpadních vod je tedy u sousedních domů řešeno jímkou (příp. čističkou). Voda je dotažena nedaleko od pozemku, nicméně u nemovitostí v této oblasti je řešena formou studny. Více informací Vám rádi poskytneme po emailu.

Příšovice mají strategickou polohu, jsou napojeny na dálnici D10 a je to 27 km do Jablonce nad Nisou a 27 km do Mladé Boleslavi. Veškerou občanskou vybavenost ale zejména naleznete v 5 km vzdáleném Turnově. Žije zde ca 1.300 obyvatel a obec má základní občanskou vybavenost. Naleznete zde poštu, knihovnu, obchod s potravinami, zdravotní středisko, mateřskou a základní školu. Obec má k dispozici autobusovou i vlakovou dopravu. Na západní straně sousedí s obcí Svijany, tedy milovníci piva budou mít pré.

Cena
4 150 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize RK a právního servisu
Aktualizováno
28. 6. 2022
Adresa
Příšovice
ID
10925
Plocha nemovitosti
2377 m2
Odpad
Jímka
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda
Studna
Bezbarierový přístup

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Mgr. Marek Materna

Mgr. Marek Materna

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Příšovicích.

Podobné nabídky