39 092 nemovitostí od 1 214 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej pozemku pro bydlení, Brno, Staré náměstí, 3338 m2

Staré náměstí, Brno, Přízřenice


4 850 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 23 114 Kč /měs.

(včetně poplatků, včetně provize)


Regionální dodavatelé v Brně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

David Pírek

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Hodinový manžel

Návrhy interiérů

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Nabízím k prodeji pozemek o výměře 3338 m2 v k.ú.Přízřenice, Brno - město. Pozemek je vhodný jako investice - dle připravovaného územního plánu je část pozemku určena k zástavbě - bydlení.
Pozemek je situován v těsné blízkosti ulice Staré náměstí a náleží do katastru Brno - Přízřenice. Tvar pozemku obdélníkový o rozměrech cca 10 x 330 m (šířka x hloubka) s přístupem z městské komunikace. Podle připravovaného Územního plánu města Brna je část prodávaného pozemku o výměře cca 620 m2 je určena pro bydlení. Pozemek je zahrnutý do B/r2 - Plochy s hlavním využití pro bydlení. Přípustné je občanské vybavení a jiné využití související, podmiňující nebo doplňující hlavní využití; objekty pro maloobchod jsou omezeny prodejní plochou do 1 000 m2. Podmíněně přípustná je nerušící výroba a služby a jiné využití za podmínky, že svými účinky a vlivy nenarušuje užívání staveb hlavního využití nad přípustnou míru. Dále je podmíněně přípustné využití pro objekty pro maloobchod omezené prodejní plochou do 1 500 m2 za podmínky, že bude vhodnost situačního řešení prověřena v územně plánovacím podkladu. Zbylá část pozemku je určena jako plocha městské zeleně a plocha krajinné zeleně. Území je v rozvojové lokalitě označené jako DH-7 U Svratky.
Pozemkem prochází vedení kanalizačního řádu. Informace ke stavu a poloze sítí jsou k dispozici u makléře. Pozemek přímo navazuje na plánovaný rekreační park města Brna.

Pro další informace kontaktujte makléře.

Cena
4 850 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně poplatků, včetně provize
Aktualizováno
20. 6. 2022
Adresa
Staré náměstí, Brno, Přízřenice
ID
00071
Plocha nemovitosti
3338 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Ing. David Raus

Ing. David Raus

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Brně.

Podobné nabídky