38 089 nemovitostí od 1 492 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej ubytování, Březová, Hamerská, 561 m2

Hamerská, Březová


14 990 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 71 438 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Březové

Nábytek

Voda - topení - plyn

Popis

Hledáte nemovitost, která vám umožní pohodlně bydlet a zároveň podnikat? V tom případě pro vás máme přesně to pravé. Bytový dům v obci Březová u Karlových Varů nabízí několik možností využití. Je zde možné provozovat penzion, nebo pronajímat jednotlivé byty dlouhodobě. Současně je zde vybavená restaurace s kuchyní, kde se můžete okamžitě postavit za výčepní pult a servírovat vašim hostům lahůdky připravené podle vaší fantazie. Jelikož k domu patří také přilehlý pozemek, nemusí se vaši klient tísnit pouze ve vnitřních prostorác, ale je zde možnost vybudovat venkovní zahrádku.

Nemovitost je možné pojmout i jako výhodnou investici, v současné době jsou zde dvě patra, která jsou rozdělena na 7 malých bytů, plně obsazena nájemníky a generují solidní zisk. Ve třetím patře je dále velký byt majitele o dispozici 4+kk, který je možné rovněž pronajmout nebo využít k pohodlnému bydlení pro celou rodinu.

Další devizou této nemovitosti je přilehlý pozemek, který je v územním plánu veden jako stavební a je zde vypracována studie na výstavbu činžovního domu nebo ubytovacího zařízení, a to s vydaným územním souhlasem.

Chcete se dozvědět více informací? Neváhejte mě kontaktovat a sejdeme se na prohlídce.

Cena
14 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
21. 6. 2022
Adresa
Hamerská, Březová
ID
294-NP00719
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
561 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Patrový
Plocha budovy
503 m2
Plocha nemovitosti
1737 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Voda
Dálkový vodovod
Převod do OV

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Mgr. Jaroslava Smolná Štorkánová

Mgr. Jaroslava Smolná Štorkánová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje ubytování v Březové.

Podobné nabídky