Prodej rodinného domu, Buštěhrad, Žižkova, 600 m2

Žižkova, Buštěhrad


8 200 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 39 079 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Buštěhradu

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Popis

Nabízíme k prodeji dům sloužící jako komerční objekt Restaurant U Bečvářů nacházející se v obci Buštěhrad u Kladna. Dům je na katastru nemovitostí veden jako rodinný dům.
Objekt s celkovou plochou přibližně 600 m2 je vzhledem k současnému způsobu užívání ve stavu k rekonstrukci. V přízemí se nachází restaurace, kterou tvoří bar s hlavní místností, několik salónků různých velikostí a sociální zařízení. V patře se pak nachází velký sál pro 130 lidí s vlastním barem a velkým grilem. Sál disponuje pódiem. V patře se dále nachází kuchyně se zázemím a kancelář provozního.
Zvlášť mimo provoz restaurace disponuje objekt velkou garáží v přízemí a bytovou jednotkou 2+kk ke kompletní rekonstrukci v patře objektu. Nad garáží je pochozí střecha/terasa přístupná z velkého sálu, případně z bytové jednotky.

Další možnost rozšíření nabízí vysoký půdní prostor nad celým velkým sálem. Dům s velkou podlahovou plochou by ideálně mohl sloužit jako několikagenerační objekt. Je zde více možností samostatných vstupů.

Dům se nachází v klidné ulici s prostorným náměstíčkem s dostatkem prostoru pro parkování.

Cena
8 200 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
26. 10. 2022
Adresa
Žižkova, Buštěhrad
ID
00762
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
600 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
V bloku
Plocha nemovitosti
513 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Luboš Perníček

Luboš Perníček

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Buštěhradu.

Tipy Realitymatu

Podobné nabídky