39 092 nemovitostí od 1 214 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej pozemku pro bydlení, Březina (dříve okres Blansko) - Březina, 3666 m2

Březina


19 990 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 95 266 Kč /měs.

(včetně právního servisu, cena k jednání)


Regionální dodavatelé v Březině

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Oldřich Špok hypoteční specialista

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Rozhodně si nenechte uniknout jedinečnou příležitost koupit pozemek, který doslova široko daleko nemá konkurenci. A to hned z několika důvodů. Tím hlavním je jedinečná poloha, dechberoucí výhled a perfektní dostupnost. Březina je moderní zkvétající obec s masivní novou výstavbou, která se nachází na Drahanské vrchovině, na okraji CHKO Moravský kras a ze které jste za 10 minut v Brně - Líšni.
Výměra 3666 m2 tohoto pozemku vám může poskytnout královský prostor plný absolutního soukromí, ale také se dá využít pro výstavbu hned několika samostatných rodinných domů, což z pozemku zároveň dělá skvělou investiční příležitost. Všechny možnosti územní plán umožňuje.
Pozemek bude na náklady majitele v letošním roce zasíťován a bude zbudovaná samostatná příjezdová cesta, což celou atraktivitu pozemku zásadně podtrhuje.
K dispozici jsou veškeré podklady, které vám, na základě výhradního zastoupení majitele, ráda poskytnu. Neváhejte mne tedy kontaktovat a zrealizujte si váš sen, ať už se týká vašeho vlastního bydlení, nebo podnikání. Možno financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením vám rády pomůžeme.

Cena
19 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně právního servisu, cena k jednání
Aktualizováno
13. 6. 2022
Adresa
Březina
ID
00122
Druh objektu
Samostatný
Plocha nemovitosti
3666 m2
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Voda
Místní zdroj

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Milada Vejtasová

Milada Vejtasová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Březině.

Podobné nabídky