39 092 nemovitostí od 1 214 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej bytu 3+1, Praha - Žižkov, Krásova, 87 m2

Krásova, Praha, Žižkov


11 300 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 53 852 Kč /měs.

(včetně zajištění financování, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání)


Regionální dodavatelé v Praze 3

Nábytek

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

DOVOLENÁ 11.8. - 29.8.

Bydlení na Žižkově má svojí specifickou atmosféru, svojí kulturu a jedinečnost. S Žižkovem je spojena činnost bohémů a spisovatelů Jaroslava Haška a Franty Sauera, stejně jako intelektuálské společnosti sdružující se kolem manželky S. K. Neumanna, nakladatelky Kamilly Neumannové. Žily zde významné osobnosti jako např. spisovatelé Jaroslav Seifert a Vladimír Neff či malířka Toyen.

Pokud hledáte bydlení v lokalitě Žižkova, pak je tato nabídka určena právě pro Vás.

Nabízíme Vám prostorný byt v dispozici 3+1 se neprůchozími pokoji, který byl nedávno zrekonstruovaný. Samozřejmostí je spíž v kuchyni. Kuchyně je opravdu velice prostorná a její součástí je i jídelna.

Byt se nachází v klasické žižkovském činžáku z roku 1899.
Vzhledem k tomu, že celý dům a byt jsou zděné/cihlové, tak máte nepřeberné množství možností jak si případně upravit dispozici. Například do opravdu prostorného 3+kk.

Protože se jedná o byt v typické žižkovské zástavbě, tak jsou k dispozici opravdu vysoké stropy, kterých je v jednom z pokojů využito k vestavnému patru. Stejně tak ve vstupní chodbě je vytvořený úložný prostor pod stropem.

Vytápění a TUV zajišťuje nový plynový kotel v kombinaci s bojlerem (ukrytý v podhledu toalety) pro kuchyni a toaletu, plynový kotel je umístěný v koupelně. Pro naprostou bezpečnost je v koupelně umístěno čidlo CO2. V bytě naleznete samostatnou toaletu.

Wiki:
Žižkov (německy Zischkaberg, Žižkow, Zizkow, v letech 1939–1945 Veitsberg, lidově dříve Žižkaperk) je městská čtvrť a katastrální území Prahy, nachází se na východ od jejího centra. Jako samostatný celek vznikl pod názvem Královské Vinohrady I. roku 1875 rozdělením Královských Vinohrad, roku 1877 byly Královské Vinohrady I. přejmenovány na Žižkov, roku 1881 byl Žižkov povýšen na město. V roce 1922 byl začleněn do nově vzniklé Velké Prahy. Od roku 1960 je téměř celý hlavní součástí městského obvodu Praha 3, jehož území je od roku 1990 i územím městské části Praha 3.

Žižkov je čtvrť, jejíž významnou část tvoří činžovní domy z přelomu 19. a 20. století. Tato část se rozkládá na vyvýšenině, proto jsou místní ulice úzké a strmé.
K Žižkovu patří i vrch Vítkov a pás novější výstavby (z 20. století) směrem k Hrdlořezům.

Na prohlídce Vám bude k dispozici náš finanční konzultant.

Cena
11 300 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně zajištění financování, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
Aktualizováno
8. 8. 2022
Adresa
Krásova, Praha, Žižkov
ID
14421288
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
87 m2
Patro
2.
Vybaveno
Částečně
Druh objektu
V bloku
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Výtah

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Leo Gabriel

Leo Gabriel

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 3+1 v Praze 3.

Podobné nabídky