39 115 nemovitostí od 1 214 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej pozemku pro bydlení, Dýšina, V Loužku, 864 m2

V Loužku, Dýšina


5 990 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 28 547 Kč /měs.

(včetně provize, včetně právního servisu)


Regionální dodavatelé v Dýšině

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Petr Nečada

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Podlahy

Rekonstrukce

Stěhovací služby

Střechy

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Hledáte klidné místo pro stavbu rodinného domu nebo investici pro uchovaní hodnoty Vašich finančních úspor? Nechcete dělat kompromis mezi lokalitou s výbornou dostupností do Plzně a naprostým klidem v blízkosti přírody? Pak mám pro Vás krásný rovinný pozemek o výměře 864 m2 v obci Dýšina, Plzeň-město.
Pozemek je umístěn v klidné zástavbě, stranou hlavní komunikace, na konci místní slepé ulice. Takže pokud vyhledáváte klid a soukromí, je pro Vás ideální volbou. Na pozemek jsou přivedeny všechny inženýrské sítě: elektřina, kanalizace, voda, plyn. Dýšina je vesnice v okrese Plzeň-město, která se nachází osm kilometrů severovýchodně od Plzně. Je zde veškerá občanská vybavenost s bohatým kulturním a sportovním vyžitím, vlakové i autobusové spojení. Dále zde najdete obchody, restaurace, mateřskou školku, základní školu, lékaře nebo třeba vyhlášený golfový resort Greensgate Golf Resort. To vše 5 km jízdy od Plzně s výborným napojením na D5 směr Praha. Sportovní vyžití: víceúčelové hřiště u ZŠ, veřejné dětské hřiště Dýšina, skatepark Nová Huť, inline dráha, fotbalový areál, přírodní koupaliště Nová Huť, Tenis TK Dýšina, TJ SPV Dýšina, Sportovní gymnastika Spartak Chrást, cyklotrasy, golfový park Dýšina, Sportovní Centrum Hrádek. Dýšina byla vyhlášena vesnicí roku 2003 Plzeňského kraje, v celostátním kole se pak umístila na druhém místě. Budete-li potřebovat zajistit výhodné financování koupě této nemovitosti, je Vám k dispozici náš odborný finanční konzultant. Pokud Vás tento pozemek zaujal, neváhejte a domluvte si osobní prohlídku.

Cena
5 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize, včetně právního servisu
Aktualizováno
27. 7. 2022
Adresa
V Loužku, Dýšina
ID
14423488
Plocha nemovitosti
864 m2
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Mgr. Nikol Svobodová

Mgr. Nikol Svobodová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Dýšině.

Podobné nabídky