Prodej vily, Město Albrechtice, Nerudova, 1280 m2

Nerudova, Město Albrechtice


11 600 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 55 282 Kč /měs.

(včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu)


Regionální dodavatelé v Městu Albrechticích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Elektrikářské práce

Popis

Nabízíme Vám k prodeji secesní vilu v prvorepublikovém stylu, nacházející se ve městě Město Albrechtice.

Objekt vily je po částečné rekonstrukci střechy, základů s novou izolací, renovací fasády na dvou stranách budovy a po částečné výměně a renovací oken. Větší část oken jsou původní, dřevěné. V objektu probíhaly v minulých letech průběžně rekonstrukční práce v některých místnostech, zejména v 1. NP a 2 NP. , kde byly realizovány omítky, rozvody vody, odpadu, elektřiny a komínových průduchů. Převážná část rekonstrukčních a renovačních prací byla realizována v roce 2008. Ve všech patrech vily je na výběr z velkých i přidružených malých místností přístupných z centrálního předsálí s širokým schodištěm.

V přízemí budovy se nachází již zrekonstruovaný pětipokojový byt o rozloze 120 m2, který je nyní využíván nájemcem.

V těsné blízkosti vily je velké sklepení zabudované ve skalním břehu. Součástí souboru nemovitostí jsou dále objekty se šesti garážemi, bývalou konírnou o rozměrech 10 x 27 metrů, rozestavěným objektem o 140 m2 s vnitřním bazénem a zděným objektem o 25 m2, který slouží nyní jako sklad. Na pozemcích se nacházejí dvě studny, přičemž z jedné je odebírána voda skrze čerpadlo potrubím. Na základě uskutečněného jednání s technickými službami Města Albrechtice lze objekt připojit k odběru pitné vody na vodovodní řad s přípojkou vzdálenou cca 250 m.

Objekt vily má:
- 4 NP ( 3 + 1 x podkrovní )
- 45 místností ( z toho v 1.NP je 8 a podkrovních 5, 32 z nich se nachází v jednotlivých podlažích, celkem 1 280 m2 )
- bytovou jednotku se samostatným vchodem o velikosti 120 m2.

Ostatní nemovitosti, které jsou součástí:

Objekt 6 garáží ( 215 m2 zastavěné plochy ), rozestavěný bazén ( 120 m2 zastavěné plochy ), objekt bývalé konírny ( 260 m2 zastavěné plochy ) sklepení ve skalnatém břehu ( 25 m2 ) a objekt skladu ( 25 m2 ). Okolní nezastavěná část pozemku má rozlohu 15 708 m2 a celková pak 16 753 m2.

Na pozemku kolem vily jsou výsadbové stromy i náletová dřevina. Příjezdová cesta je asfaltová až k vile a kolem ní. Cesta k bráně je ve vlastnictví obce a ČR ( ve správě Státního pozemkového úřadu ). Okolní, přímo sousedící pozemky jsou převážně ve vlastnictví ČR ve správě SPÚ, dále obce Města Albrechtice. Parcelní č. 1001 pak sousedí s pozemky v soukromém vlastnictví, užívaných k zahradnickým a rekreačním účelům.

Další foto a dokumentaci lze zaslat na vyžádání.

Vzhledem k možnostem lze vilu využít pro budoucí účely jako zdravotnické zařízení, hospic, dům pro seniory, reprezentační sídlo firmy, wellness centrum, hotel s restaurací nebo penzion. Pro rekonstrukci, renovaci a opravy lze využít pomoc z dotačních programů, jehož výši určuje především účel využití objektu.

Pro více informací nebo prohlídku vily mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Roman Brettschneider
Realitní makléř

Cena
11 600 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Aktualizováno
4. 5. 2023
Adresa
Nerudova, Město Albrechtice
ID
00543
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
1280 m2
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha budovy
445 m2
Plocha nemovitosti
16753 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Jímka
Topení
Ústřední tuhá paliva
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Studna
Garáž
Výtah
Parkování

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Bc. Roman Brettschneider

Bc. Roman Brettschneider

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje vil v Městu Albrechticích.

Podobné nabídky