38 089 nemovitostí od 1 492 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej rodinného domu, Most, U Bettynky, 112 m2

U Bettynky, Most


9 200 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 43 844 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Mostě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Žaneta Masopustová

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Úklidové služby

Popis

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinný dům v energeticky pasivním standartu dispozičně 4+1. Zastavěná plocha 148m2, k domu náleží pozemek o výměře 843 m2 v klidné lokalitě Most-Vtelno.

Pro bližší informace kontaktujte:
Ing. Milan Karfík
Tel.: 777832256
milan.karfik@mq

Novostavba je nadstandardně zateplena a disponuje velmi kvalitními okny (sedmikomorová trojskla) i ostatní materiály jsou velice nadstandartní.

Náklady na topení celého domu jsou pouze 9.000,- Kč za rok!!!

Dům má průkaz energetické náročnosti: „A – Mimořádně úsporný“ a splňuje tak parametry nejekonomičtějšího bydlení „energeticky pasivní dům“.

Vytápění domu je řešeno vzduchotechnikou s řízeným větráním a rekuperací tepla a tepelným čerpadlem. Tato technologie v létě funguje jako klimatizace pro celý dům. V koupelně je podlahové topení.

Ohřev teplé vody je zajištěn solárními kolektory, které pokryjí cca 50% roční spotřeby teplé vody.

Dům je vybaven rekuperační jednotkou s řízeným větráním, která zajistí vždy čerstvý vzduch, který je odfiltrován od prachu i dalších nečistot. Je tak vhodný i pro osoby trpící alergií (odfiltruje také pyly). V letních měsících Vám vzduchotechnika zajistí příjemné klima v celém domě.

Na zahradě je podzemní nádrž na dešťovou vodu (5m3) napojená přes domácí vodárnu na splachování WC + kohout na fasádě domu pro použití dešťové vody pro zahradu.

Dům je velice dobře dispozičně řešen, veliký obývací pokoj je spojen s prostornou kuchyní. V obývacím pokoji se nachází veliká francouzská okna, která zajistí proslunění a výstup na terasu i zahradu. Ostatní tři další místnosti jsou neprůchozí a samostatné.

Vybavená koupelna s vanou, sprchovým koutem, wc, skříňkou, umyvadlem i osazenými bateriemi. V domě se nachází ještě jedno samostatné wc se skříňkou i umyvadlem vč.baterie.

V technické místnosti je zásobník TUV (ohřev solárními kolektory).

Vnitřní omítky v domě jsou sádrové.

Exteriér: terénní úpravy, parkovací místa pro 2 auta, samonosná el. pojízdná brána, oplocení i chodníky jsou plně dokončeny.
Interiér: vinylové podlahy, obložky a dveře, výmalba, kompletní rozvody elektro, voda, kanalizace, kompletní koupelna vč. sanity, zabezpečovací zařízení, videotelefon, osazené zásuvky a vypínače

Atraktivní místo nemovitosti splňuje požadavky na současné trendy bydlení , v blízkosti zastávka MHD, sportoviště Benedikt, klidná lokalita.

Takto energeticky nenáročný dům je nejlepší způsob investice a „spoření“. Za rok ušetříte za ohřev TUV a za topení cca 70 000,-Kč než v běžném domě. 1 400 000,-Kč úspora za 20 let bydlení v tomto domě.

Pro bližší informace kontaktujte:
Ing. Milan Karfík
Tel.: 777832256
milan.karfik@mq

Cena
9 200 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
22. 5. 2022
Adresa
U Bettynky, Most
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
112 m2
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Klidná část obce
Podlahová plocha
112 m2
Plocha nemovitosti
843 m2
Třída energetické náročnosti
A - Mimořádně úsporná
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Jiné
Doprava
Silnice, MHD
Voda
Dálkový vodovod

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Ing. Petr Voříšek

Ing. Petr Voříšek

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Mostě.

Podobné nabídky