38 089 nemovitostí od 1 492 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej chalupy, Blížkovice, 119 m2

Blížkovice


2 800 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 13 344 Kč /měs.

(včetně poplatků, včetně provize)


Regionální dodavatelé v Blížkovicích

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Hledáte malý útulný rodinný dům či chalupu kam můžete zavítat nejen na víkendy a trávit zde klidné a pohodové chvíle? Tak pro Vám mám právě tuto zajímavou nemovitost. Jedná se o dům s dispozicí 2+1 v obci Blížkovice, která se nachází 8 km jižně od Moravských Budějovic a půl hodiny jízdy k Vranovské přehradě. Do obce se dostanete autobusem i vlakem.

V domě je zavedená elektřina, plyn, místní voda, odvod odpadních vod je do septiku. K dispozici Vám budou dva pokoje, kuchyň, zastřešená veranda s příjemným posezením, menší garáží, kůlna, sklípek a prostorná půda.

V současné době se na části pozemku provádí rozdělení části plochy za účelem vybudování plotu, který bude rozdělovat oba sousedící domy.

Pokud Vás tato nemovitost zaujala a sami chcete cítit její příjemnou atmosféru, neváhejte mě kontaktovat a ráda se s Vámi potkám na prohlídce.
S financováním Vám rádi pomohou naši specialisté na hypoteční úvěry.

Cena
2 800 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně poplatků, včetně provize
Aktualizováno
23. 5. 2022
Adresa
Blížkovice
ID
14422428
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
119 m2
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
V bloku
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
429 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Romana Bednářová

Romana Bednářová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chalup v Blížkovicích.

Podobné nabídky