38 151 nemovitostí od 1 873 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej zahrady, Krupka, 379 m2

Krupka


1 199 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 4 952 Kč /měs.

(Včetně smluvní dokumentace a provize RK)


Regionální dodavatelé v Krupce

Okna a dveře

Rekonstrukce

Popis

Hledáte zahradu, kde byste si mohli s rodinou užívat pohodu a trávit teplé letní dny či víkendy ve stínu rozkvetlé třešně? Tak čtěte pozorně dál, protože tato Vám může nabídnout vše, co byste si mohli přát.

Zahrada se nachází v malé obci Soběchleby, kterou určitě všichni co pochází z Ústeckého kraje již navštívili, ale málo kdo se tam zdržel a užil si zdejší krajinu. Obec se nachází mezi Teplicemi a Chlumcem a tím se stává zajímavou jak pro ty z Teplického okresu tak i pro ty z Ústeckého. Na zahradu dorazíte za 10 minut autem z centra Teplic a za 18 minut z Ústí. Nemáte k dispozici auto? Bez problému. Autobus sem jezdí z Ústí každou hodinu, z Teplic každých 30 minut a z Krupky každých 20 minut.

Zahrada je o rozloze 379 m2, což by se na první pohled mohlo zdát jako málo. Nicméně po prvním sekání, rytí a údržbě zahrady si řeknete, že je to vlastně tak akorát na to aby jste si mohli užívat pohodu a neotročili. Jsou zde zavedené inženýrské sítě, konkrétně tedy elektřina a voda. Voda je zde sezónní, ale dá se udělat přípojka pro pitnou vodu na trvalo. Odpad zde není, ale to řeší suchá toaleta. Podél zahrady a cesty jsou záhonky s okrasnými květinami a poblíž skleníku skalka. Na zahrádce stojí i skleník pro lepší úrodu rajčat, okurek či třeba chilli papriček. Je zde i ohniště a udírna pro případ, že byste si s rodinou či příteli chtěli užít v teplých letních večerech nějaké to grilování a pár piv.

Na zahradě stojí udržovaná chata o zastavěné ploše 23 m2. Tato chata má sedlovou střechu s plechovou krytinou a jsou zde 2 místnosti. V hlavní místnosti jsou kamna na tuhá paliva, což Vám umožní na zahradě přespat a trávit klidně celý víkend zde přes celé léto a dokonce i ke konci sezóny. Z hlavní místnosti se dá dále dostat do vedlejší místnosti momentálně zařízené jako sklad. A je z hlavní místnosti přístup do sklepa, který může dobře posloužit na uskladnění všech vypěstovaných plodin ze zahrádky.

Pokud Vás tato zahrada zaujala neváhejte a domluvte si svůj termín prohlídky.

Cena
1 199 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Včetně smluvní dokumentace a provize RK
Aktualizováno
13. 5. 2022
Adresa
Krupka
ID
274-NP00536
Lokalita objektu
Polosamota
Plocha budovy
23 m2
Plocha nemovitosti
379 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Topení
Lokální tuhá paliva
Komunikace
Asfaltová, Zpevněná, Štěrková
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod, Studna
Bezbarierový přístup
Převod do OV

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Tomáš Zajkaš

Tomáš Zajkaš

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zahrad v Krupce.

Podobné nabídky