38 089 nemovitostí od 1 492 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej garáže, Havířov, Okrajová, 16 m2

Okrajová, Havířov, Podlesí


600 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 2 859 Kč /měs.

(včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu)


Regionální dodavatelé v Havířově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Radek Konkol

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Vlastníte automobil či motocykl? Neradi parkujete na veřejných místech? Potřebujete uskladnit cenné věci či nábytek? Pak Vám jistě přijde vhod tato nabídka. Prostorná zděná garáž ( 16m2 ) se nachází na ulici Okrajová, města Havířova-Podlesí. Velkou výhodou je družstevní vlastnictví (SBD Havířov), kdy družstvo zajišťuje péči a údržbu okolí po celý rok. V samotném areálu je možno využívat rampu k opravám Vašich motorových mazlíčků, včetně odběru užitkové vody. Garáž prošla částečnou rekonstrukcí, při níž byla vyměněna střešní krytina, repasovaná vrata, úprava podlahy. Do samotné garáže je navedena elektřina 230V s vlastním jističem i hodinami. Velmi bezpečný areál v těsné blízkosti obytné části Havířova-Podlesí je osvětlen veřejnými lampami. Vhodné i jako investice s dlouhodobým pronájmem (umíme zařídit). Doporučujeme prohlídku, více informací u makléře Rostislava Jančára.

Cena
600 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Aktualizováno
12. 5. 2022
Adresa
Okrajová, Havířov, Podlesí
ID
14425402
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
16 m2
Vybaveno
Ne
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Družstevní
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Betonová, Dlážděná, Asfaltová
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Bezbarierový přístup
Převod do OV

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Rostislav Jančár

Rostislav Jančár

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje garáží v Havířově.

Podobné nabídky