38 089 nemovitostí od 1 492 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej vily, Letohrad, Tyršova, 435 m2

Tyršova, Letohrad


4 590 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 21 875 Kč /měs.

(včetně právního servisu, cena k jednání)


Regionální dodavatelé v Letohradu

Okna a dveře

Popis

V dnešní době je zajímavých nemovitostí jako šafránu, obzvláště potom těch, které mají nepřeberný potenciál. A přesně takový je polyfunkční dům na strategické ulici Tyršova v Letohradě. V tomto domě se v tuto chvíli nachází 3 bytové jednotky, ale jelikož má dům tu výhodu, že je určen k modernizaci, bude na novém majiteli, jestli tyto bytové jednotky zachová, případně rozšíří, nebo skloubí bydlení s výrobnou, provozovnou, popřípadě s provozovnou obsahující krásnou výlohou do rušné ulice, nebo to budou do budoucna prostory čistě obchodní.

Jsem si zkrátka jistá, že tento objekt, který vám ve výhradním zastoupení majitelů nabízím, hravě uspokojí jakékoliv vaše záměry a požadavky a to ať jsou opravdu v podstatě jakékoliv.

K domu náleží dvůr se zahradou o výměře 155 m2. Celý pozemek má potom výměru 242 m2. Celá nemovitost je podsklepená, což ještě více zvedá její atraktivitu a obsahuje 435m2 užitné plochy. Každá bytová jednotka má svůj elektroměr. Střecha prošla generální opravou a fasáda do zahrady je zateplená. Jinak je dům v původním stavu, který dokumentují četné fotografie a velmi podrobná videoprohlídka, jejíž nezkrácenou podobu naleznete zde: https://youtu.be/DjOls1iPpGA . Vytápění zajišťují akumulační kamna, případně kamna na tuhá paliva umístěná v jednotlivých místnostech. Velmi jednoduše tak může mít v budoucnu každá bytová jednotka svůj, dnes tolik žádaný, krb.

Dům je volný a ihned k dispozici.

Samozřejmostí je financování prostřednictvím hypotečního úvěru, s jehož vyřízením vám může pomoci naše specialistka. Součástí kupní ceny není provize RK.

Neváhejte mne tedy kontaktovat pro domluvení prohlídky a přijďte si prohlédnout tuto velmi zajímavou nemovitost. Těším se na vás.

Cena
4 590 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně právního servisu, cena k jednání
Aktualizováno
30. 5. 2022
Adresa
Tyršova, Letohrad
ID
00118
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
435 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Řadový
Plocha budovy
146 m2
Plocha nemovitosti
242 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Telefon
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Sklep
Výtah
Parkování

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Milada Vejtasová

Milada Vejtasová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje vil v Letohradu.

Podobné nabídky