38 089 nemovitostí od 1 492 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej rodinného domu, Most, Hořanská cesta, 142 m2

Hořanská cesta, Most


3 600 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 17 157 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Mostě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Žaneta Masopustová

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Úklidové služby

Popis

Prodej rodinného domu v klidné části města Mostu. Nabízíme k prodeji rozestavěný rodinný dům s pozemkem o celkové výměře 865 m2. Sítě zavedeny na hraně pozemku - elektřina, voda, dodělat se musí čistička.
Jedná se o klidné místo a vyhledávanou lokalitu nedaleko centra města.
Volné ihned. Možno financovat jinou nemovitostí na protiúčet (dům, byt, zahrada, garáž). Více informací u uvedeného makléře 7 dní v týdnu.

Cena
3 600 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
3. 6. 2022
Adresa
Hořanská cesta, Most
ID
9884
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
142 m2
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
152 m2
Plocha nemovitosti
865 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Radek Molík

Radek Molík

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Mostě.

Podobné nabídky