39 092 nemovitostí od 1 214 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej rodinného domu, Žehuň, 120 m2

Žehuň


7 700 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 36 696 Kč /měs.

(včetně zajištění financování, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání)


Regionální dodavatelé v Žehuni

Rekonstrukce

Úklidové služby

Popis

DOVOLENÁ 11.8. - 29.8.

Toužíte po životě a odpočinku v klidné obci a přitom v dosahu města, pak je nabídka tohoto krásného zrekonstruovaného domu se zahradou přesně pro Vás.

Mám pro Vás rodinný dům nedaleko Městce Králové. Tato nemovitost je po kompletní rekonstrukci. V dispozici 4+kk s luxusní plochou cca 120 m2, pergolou kde budete trávit volné chvíle s rodinou a přáteli, naleznete zde i kůlnu. Na zahradě kromě užitných a okrasných rostlin naleznete i velký bazén.

Samozřejmostí je prostorná koupelna s rohovou vanou a samostatnou toaletu. TUV je zajištěno prostřednictvím bojleru.

Dům má vlastní studnu s dostatečnou kapacitou a je napojený na odpadní řad (vodovodní řad na hraně pozemku). Vytápění domu je prostřednictvím podlahového vytápění v kombinaci s krbovými kamny s výměníkem. Neopomenutelnou přidanou hodnotou je půda.

Wiki:
První písemná zmínka o obci pochází z roku 1137, kdy řeholníci z Opatovic nad Labem postavili v Žehuni kostel a vysvětili ho spolupatronovi řádu benediktinů a německému misionáři svatému Gothardovi, při kostele od středověku stávala kostnice. Při jihovýchodním okraji Žehuňského rybníka v lokalitě "Na zámečku" stával blatný hrádek, přestavěný ve 14. - 15. století na tvrz, jejíž stavební pozůstatky se dosud objevují při vypuštění rybníka.

V obci Žehuň funguje soukromý amfiteátr, který je v provozu od června 2013. Patří firmě Projekt JF a DH.

Sportovní vyžití v obci nabízí stolní tenis. Oddíl TTC čítá 30 členů. Jeho celky zde hrají krajský přebor a okresní soutěže.

Dopravní síť:
Pozemní komunikace – Obcí prochází silnice II/328 Jičíněves - Městec Králové - Kolín. Ve vzdálenosti 2 km vede dálnice D11 s exitem 50 (Dobšice).
Železnice – Územím obce vede železniční trať 020 Velký Osek - Chlumec nad Cidlinou - Hradec Králové - Choceň. Je to jednokolejná elektrizovaná celostátní trať, doprava na ní byla zahájena roku 1870. Na území obce Žehuň leží železniční stanice Choťovice.
Veřejná doprava 2011:
Autobusová doprava – V obci měly zastávky příměstské autobusové linky Kolín-Choťovice-Žiželice (v pracovních dnech 7 spojů, o víkendu 2 spoje), Městec Králové-Kolín (v pracovních dnech 6 spojů) a Poděbrady-Žehuň-Hradčany (v pracovních dnech 7 spojů) (dopravce Okresní autobusová doprava Kolín, s. r. o.).
Železniční doprava – V železniční stanici Choťovice (katastrální území obce Žehuň) zastavují denně 4 páry spěšných vlaků.

Dům je jako stvořený pro rodinu s dětmi, které budou vyrůstat šťastné, v klidu a bezpečí obce s dobrou občanskou vybaveností.

Při prohlídce Vám bude k dispozici náš finanční konzultant, který zajistí financování této nemovitosti.

Cena
7 700 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně zajištění financování, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
Aktualizováno
8. 8. 2022
Adresa
Žehuň
ID
14422297
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha užitná
120 m2
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
135 m2
Plocha nemovitosti
1188 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední elektrické
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet
Doprava
Dálnice, Silnice, Autobus
Voda
Místní zdroj
Sklep
Parkování
Bazén

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Leo Gabriel

Leo Gabriel

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Žehuni.

Podobné nabídky