39 092 nemovitostí od 1 214 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej rodinného domu, Karlovy Vary, J. Lady, 176 m2

J. Lady, Karlovy Vary


7 900 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 37 649 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Karlových Varech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Natálie Bímová

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Voda - topení - plyn

Popis

Najít ideální bydlení pro svou rodinu? To bylo mým nejdůležitějším úkolem jako hlavy rodiny.
Hledali jsme s manželkou dům v klidné lokalitě, nejlépe blízko města, ale přitom, aby si děti měli kde hrát. S velkým pozemkem, kde bychom měli možnost si užívat čerstvého vzduchu na své zahradě, kde by děti mohli skotačit venku a my je měli stále na očích. Přesně takové bydlení jsme si nedávno pořídili. Olšová Vrata u Karlových Varů nám toto stoprocentně splňují. Do Karlových Varů to máme 10 minut autem nebo hned za domem se nachází zastávka městské hromadné dopravy.
Krásný dům po kompletní rekonstrukci, je zateplený, co nám už ušetřilo mnoho peněz za vytápění. Mohli jsme se hned nastěhovat, nějaké zařízení jsme si po domluvě s majitelkou rovnou i odkoupili a stěhování tak bylo o to jednodušší. Dvě ložnice, které jsme měli k dispozici nám prozatím stačí, ale v budoucnu plánujeme, kdy děti trochu povyrostou předělat šatnu na 1. patře na další ložnici. V přízemí je další místnost, která nyní slouží jako dětský pokoj na hraní a pro muzicírování naší starší dcerky, koupili jsme dům i s kvalitním pianem za příplatek v excelentním stavu. V přízemí trávíme příjemné společné večery u krbu v našem obývacím pokoji, s ním je také spojená kuchyň s jídelnou. Naše kuchyň byla kompletně zařízená se spolehlivými spotřebiči, proto manželka nic neměnila a mohla ji hned začít používat. Na patře se pak nachází ložnice, velká šatna a pěkná koupelna s vanou a toaletou. Stejně tak máme toaletu s prádelnou v přízemí.
Na zahradě manželka ráda pěstuje bylinky, ale máme i krásný skleník, který byl v ceně. Pěstujeme zde salátovou zeleninu, rajčata, okurky. Děti s tím mamince moc rádi pomáhají. Máme zde velkou třešeň. Zdravá strava je naší další prioritou, což nám naše zahrada může nabídnout. U domu je moc pěkná pergola, kde obvykle večeříme v letní období, či je to skvělé místo pro setkání s přáteli u sklenky vína, odtud také projdete k dekorativnímu jezírku. Celá zahrada byla velmi dobře udržovaná, s dekorativními keři, již zmiňovaným jezírkem a krásnou třešní.
Své auto parkujeme ve vlastní garáži, kam skladujeme i svá kola. Rádi vyrážíme na výlety do lesa v pár minutách od nás a také na sběr hub.
Lepší bydlení si ani nemohu představit!
Srdečně Vás zveme na prohlídku!

Cena
7 900 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
15. 7. 2022
Adresa
J. Lady, Karlovy Vary
ID
294-NP00679
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha užitná
176 m2
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
118 m2
Plocha nemovitosti
833 m2
Plocha zahrady
833 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální elektrické
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet, Kabelová televize, Kabelové rozvody
Doprava
Silnice, MHD
Voda
Dálkový vodovod, Studna
Garáž
Převod do OV

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Alexandr Mizjuk

Alexandr Mizjuk

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Karlových Varech.

Podobné nabídky