Prodej pozemku pro bydlení, Kájov, 2139 m2

Kájov, Boletice


2 680 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 12 772 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Kájově

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Záměr prodeje nemovitostí a to části pozemku parc. č. 201/1 o výměře 2.000 m2 a pozemku parc. č. 205 včetně stavby č. p. 7, jiná stavba, vše v osadě Boletice v k.ú. Kraví Hora, obec Kájov.

Objekt, jiná stavba, stojící na pozemku parc.č. 205, zastavěná plocha a nádvoří, o výměře 139m2 byl původně využíván jako obchod a její stav odpovídá stáří a trvalému nevyužívání nemovitosti.

Atraktivnosti nabývá soubor nemovitostí přidružením pozemku o výměře 2.000m2 dle vytvořeného geometrického plánu, viz. foto příloha.
Poblíž se nachází i trvale obývané domy a v místě byla zahájena nová výstavba.

Nemovitosti se nacházejí v osadě Boletice - vojenský výcvikový prostor Boletice.
Po rekonstrukci ideální místo pro bydlení i rekreaci.

Osada je součástí plně se rozvíjející obce Kájov se vstřícnou, moderní samosprávou a s plnou občanskou vybaveností, včetně školy, školky, lékaře, obchodů, restaurací, vlakového i autobusového spojení atd.

Prohlédněte si prosím naší fotogalerii.

Cena
2 680 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
17. 8. 2022
Adresa
Kájov, Boletice
ID
D1142-PZ
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha budovy
139 m2
Plocha nemovitosti
2139 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, Autobus
Převod do OV

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Pavel Daoudi

Pavel Daoudi

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Kájově.

Podobné nabídky