Pronájem ordinace, Havířov - Podlesí, Karolíny Světlé

Karolíny Světlé, Podlesí


13 000 Kč /za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Regionální dodavatelé v Havířově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Elektrikářské práce

Popis

Je Vaším snem mít stomatologickou ordinaci v nové, luxusní klinice v centru Havířova? Rádi bychom Vám nabídli poslední volnou ordinaci v přízemí budovy o výměře 17,5 m2 k níž náleží soukromá denní místnost v 3.NP o rozměru 14 m2. Hned po vstupu do budovy na Vás zapůsobí příjemný interiér vytvořen podle posledních trendů. Jedná se o světlé, moderní prostory kam se pacienti budou rádi vracet. Součástí nájmu je ordinace v přízemí, čekárna s dostatkem místa pro sezení pacientů, OPG, sociální zařízení pro zaměstnance a bezbariérové WC pro pacienty. Důležitou místností je kuchyňka, kde si ráno můžete uvařit ranní kávu a popřípadě ohřát jakýkoliv pokrm. Nedílnou součástí jsou šatna, sprchy a sociální zařízení pro zaměstnance v 3. NP. Budova je vybavena výtahem. V rámci nájmu Vám můžeme poskytnout prostor. V případě, že by jste se rozhodli zde pracovat na HPP, tak vybavíme Vaši ordinaci dle vašich požadavků a přání. Vzhledem k tomu jak v dnešní době cena energií stoupá, tak Vás jistě potěšíme informací, že díky moderním technologiím jsou zde nízké provozní náklady. Co se týká parkování, tak je možné parkovat u budovy. Cena nájmu je 13 000 Kč + služby 7 000Kč a vratná kauce jeden nájem. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, taková nabídka se jen tak znovu neobjeví!

Cena
13 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
10. 3. 2023
Adresa
Karolíny Světlé, Podlesí
ID
9982
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Typ objektu
Přízemní
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Silnice, MHD
Voda
Dálkový vodovod
Bezbarierový přístup

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Adam Kauer

Adam Kauer

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu ordinací v Havířově.

Podobné nabídky