Prodej zemědělské půdy, Zaječí, 22890 m2

Zaječí


1 258 977 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 6 000 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Zaječí

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji ideální polovinu pozemku s pachtem. Jedná se o ornou půdu o celkové výměře 45.781 m2 v katastru obce Zaječí. Pozemek je obděláván místním agropodnikem a každoročně je vyplácený pacht.

Zaječí je obec v okrese Břeclav, zhruba 17 km severozápadně od Břeclavi. Leží v tradiční vinařské oblasti Velkopavlovická vinařská podoblast, která je známá svým bohatým kulturním životem a uchováním folklorních tradic, čímž láká k návštěvě a prohlídce.

Koupi pozemku lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je pozemek vhodný právě pro Vás. Pro bližší informace a případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Cena
1 258 977 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
13. 7. 2022
Adresa
Zaječí
ID
E370L010
Plocha nemovitosti
22890 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Michal Janda

Michal Janda

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zemědělských půd v Zaječí.

Podobné nabídky