Prodej pozemku, Velké Pavlovice, 12706 m2

Velké Pavlovice


1 722 270 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 8 208 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Velkých Pavlovicích

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji vinice o celkové výměře 12.706 m2 v katastru obce Velké Pavlovice. Vinice jsou téměř na jednom místě snadno obdělávatelné a udržované a vedou k nim zpevněné cesty. Na vinicích se nachází několik odrůd, dominantně však Muškát Moravský, Veltlínské Zelené, Ryzlink Vlašský, Frankovka a Modrý Portugal.
Velké Pavlovice jsou město v okrese Břeclav, zhruba 17 km severozápadně od Břeclavi na řece Trkmance, v tradiční vinařské oblasti pojmenované podle města Velkopavlovická vinařská podoblast a jsou bohaté na kulturní život, uchování folklorních tradic a lákají k návštěvě a prohlídce.

Koupi pozemku lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je pozemek vhodný právě pro Vás. Pro bližší informace a případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Cena
1 722 270 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
15. 3. 2022
Adresa
Velké Pavlovice
ID
E370L008
Plocha nemovitosti
12706 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Michal Janda

Michal Janda

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků v Velkých Pavlovicích.

Podobné nabídky