Prodej pozemku pro bydlení, Velké Pavlovice, 1898 m2

Velké Pavlovice


4 745 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 22 613 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Velkých Pavlovicích

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek o celkové výměře 1898 m2 v obci Velké Pavlovice. Zastavitelná plocha pozemku je dle územního plánu přibližně 713 m2. Parcela je vhodná pro výstavbu rodinného domu – jedno patro a podkroví, vede k ní zpevněná příjezdová cesta. Uliční šíře pozemku je cca 22,5m (maximální šíře stavby je 15,5m).
Pozemek se nachází v klidné části obce s výhledem na Šlechtitelskou stanici a Opilé sklepy a je připravený k napojení na inženýrské sítě.

Velké Pavlovice jsou město v okrese Břeclav, zhruba 17 km severozápadně od Břeclavi na řece Trkmance, v tradiční vinařské oblasti pojmenované podle města Velkopavlovická vinařská podoblast a jsou bohaté na kulturní život, uchování folklorních tradic a lákají k návštěvě a prohlídce.

Koupi pozemku lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Pro více informací kontaktujte realitního makléře.

Cena
4 745 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
14. 6. 2022
Adresa
Velké Pavlovice
ID
E370L009
Plocha nemovitosti
1898 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Michal Janda

Michal Janda

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Velkých Pavlovicích.

Podobné nabídky