38 089 nemovitostí od 1 492 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej rodinného domu, Třebíč - Jejkov, Bedřicha Václavka, 170 m2

Bedřicha Václavka, Třebíč, Jejkov


4 990 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 23 781 Kč /měs.

(+ provize RK)


Regionální dodavatelé v Třebíči

Popis

Nabízíme Vám velmi prostorný rodinný dům s garáží, zahrádkou, dvorkem, kůlnou a dílnou.

Tento rodinný dům o dispozici 4+1 se nachází přímo v historickém centru města Třebíč, ve kterém naleznete jedinečnou rozmanitost a krásu tohoto historického města. Dokazují to nádherné zachovalé hradby s kamennými schody, kterými scházíte na pozemek, na kterém si můžete s chutí vypít kávu na dvorku či vedle domu na přilehlé zahrádce pěstovat zeleninu nebo květiny.

Velikou výhodou domu je, že budoucí majitelé mají možnost vybudování dalších prostor v rozlehlé půdě dle svých požadavků a představ.

Město Třebíč disponuje veškerou občanskou vybaveností. Váš volný čas můžete využít poznáváním mnoha památek, návštěvou aquaparku, kina či divadla.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat! S financováním nemovitosti Vám rádi pomohou naši specialisté na hypoteční úvěry.

Cena
4 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+ provize RK
Aktualizováno
20. 5. 2022
Adresa
Bedřicha Václavka, Třebíč, Jejkov
ID
144-12-450
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
170 m2
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
V bloku
Plocha nemovitosti
278 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Plyn
Plynovod
Topení
Ústřední plynové
Voda
Dálkový vodovod
Garáž

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Romana Bednářová

Romana Bednářová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Třebíči.

Podobné nabídky