Prodej zemědělské půdy, Praha, 15818 m2

Praha


Cena na vyžádání /za nemovitost
Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(cena u makléře)


Regionální dodavatelé v Praze

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Donát

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Rekonstrukce

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Exkluzivně nabízíme pozemky v Lipencích Praha 5, LV 2566 - 2366/1 o výměře 15818m2, a ostatní pozemky dle katastrální mapy. Na pozemku je v územní planu jako "Louka a pastviny - čistě obytné, územní rezerva". Další část pozemku je v územním plánu jako zeleň městská krajina. Další pozemky jsou menší přilehlé o celkové ploše 2551 m2. K pozemku se nabízí les č.p. 22363/5 o výměře 7009 m2. který by mohl být jako menší park či lesní část k pozemků kde bude výstavba. V lese se také nachází historický kamenný most přes roklinu. K pozemku vede obecní polní cesta která se má upravovat . Lipence jsou městská čtvrť a katastrální území v Praze, tvořící území městské části Praha-Lipence. Ze Smíchova a Zbraslavi sem jezdí autobusová linka 241. V obci se nachází základní škola, mateřská školka a restaurace a malé obchůdky. V poslední době se do této části Prahy stěhuje stále více lidí, zvláště mladších rodin, a probíhá výstavba rodinných domků, silně využívány jsou i rekreační objekty v chatových osadách, z nichž nejznámější je osada Kazín. Tyto pozemky doporučuji vzhledem k výborné poloze, velikosti jak pro bydlení, tak pro investici. V případě více zájemců na nemovitost bude prodána nejvyšší nabídce (může proběhnout i aukce), kdy majitel má výhradní právo výběru kupujícího.
Pro získání dalších informací či domluvení prohlídky kontaktujte makléře. V případě potřeby Vám pomůžeme zajistit financování prostřednictvím našeho hypotečního poradce.

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
cena u makléře
Aktualizováno
26. 1. 2022
Adresa
Praha
ID
11259
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha nemovitosti
15818 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Převod do OV

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zemědělských půd v Praze.

Podobné nabídky