38 089 nemovitostí od 1 492 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej rodinného domu, Šanov, Hlavní, 187 m2

Hlavní, Šanov


1 999 999 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 9 531 Kč /měs.

(+ provize RK)


Regionální dodavatelé v Šanově

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Hledáte krásné bydlení na Jižní Moravě? Ve vinařské oblasti, v malebné vesnici , kolem krásná příroda a klid?
Právě takový dům Vám můžu představit v obci Šanov, která leží 36 km od města Znojma a vzdálený 16 km od rakouských hranic. Tato krásná nemovitost bude plně k dispozici novým majitelům od května 2022.

Ideální příležitost pro ty, kdo touží žít v rodinném domě s uzavřeným dvorem, který tímto nabízí naprosté soukromí pro relaxaci.

Průjezdem , kde můžete zaparkovat svůj vůz, je řešen vstup do domu. Při vstupu se společně ocitnete na verandě , kde společně vejdeme do průchozích dvou pokojů a ložnice, na druhé straně verandy se dále nachází samostatná kuchyně , koupelna a komora.
Dům prošel částečnou rekonstrukcí a to výměnou oken za plastová, vnitřní prostory jsou určeny k rekonstrukci dle vlastních představ nového majitele.

Topení je řešeno plynovým vytápěním. V domě je zavedená elektřina ,voda z místního řádu, v současné době není v domě zavedená kanalizace , přípojka je však připravená k napojení před domem.

V obci se nachází mateřská škola. Obcí prochází cyklostezka a naučná stezka Údolím lásky.
A milovníci vodní zábava mají možnost navštívit lázně LAA, vzdálené pouhých 10 km od obce.

Pokud Vás nemovitost zaujala ráda se s Vámi potkám na společné prohlídce! S financováním nemovitosti Vám pomohou naši specialisté na hypoteční úvěry.

Cena
1 999 999 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+ provize RK
Aktualizováno
17. 6. 2022
Adresa
Hlavní, Šanov
ID
14422040
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
187 m2
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Rohový
Plocha nemovitosti
358 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Romana Bednářová

Romana Bednářová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Šanově.

Podobné nabídky