38 164 nemovitostí od 1 873 realitních kanceláří na jednom místě

Pronájem obchodního prostoru, Praha - Staré Město, Vězeňská, 44 m2

Vězeňská, Praha 1


40 000 Kč /za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ poplatky 1500 kč, + kauce)


Regionální dodavatelé v Praze 1

Finance a pojištění

Finance a pojištění

ReHypotéky Pivoňka Stanislav, Ing.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Nabízíme prodej stávajícího podniku. Malý, ale přitom ziskový butik italského oblečení v samém centru Prahy, v ul. Vězeňská 3, Praha 1 vedle ul. Pařížská. Butik funguje od roku 2012, za ta léta si získal přízeň zdejších obyvatel, jež tvoří 80 % jeho zákazníků a zajišťují tak stabilitu prodeje, ale nakupují zde i turisté, díky své poloze přímo v turistickém centru. Získáte fungující podnik s vybavením, zbožím, italským nábytkem a firemním účtem na Instagramu a Facebooku, s téměř 3000 sledujícími. Na základě potřeb našich zákazníků byl za 10 let fungování vytvořen efektivní systém výběru nejpoptávanějších italských kolekcí a také byla navázána výborná dlouhodobá spolupráce s dodavateli.

Celková podlahová plocha je 43,6 m2. Dělí se na prodejní část, zkušebnu, pomocnou místnost, toaletu a skladovací prostor, který se nachází v 1. PP. Vchod do butiku je z ulice, kde najdete i jeho obchodní vitrínu. Prostor je chráněn bezpečnostním alarmem. Měsíční nájem činí 40.000 Kč + 1.500 Kč popatky za služby. Více informací o tomto podniku Vám rádi sdělíme při osobním setkání, stejně tak s Vámi můžeme probrat i možnosti koupě. Pokud se rozhodnete ke koupi, jsme Vám připraveni poskytnout 10leté zkušenosti práce butiku s klienty a marketingové kanály, které podpoří Váš prodej.

Cena
40 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+ poplatky 1500 kč, + kauce
Aktualizováno
27. 4. 2022
Adresa
Vězeňská, Praha 1
ID
294-NP00636
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
44 m2
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Přízemní
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Výtah
Převod do OV

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Vitalii Kremsenko

Vitalii Kremsenko

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu obchodních prostor v Praze 1.

Podobné nabídky