Ideální nájemce banner
42 519 nemovitostí od 2 395 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, Praha - Zadní Kopanina, Na Zmrzlíku, 16000 m2

Na Zmrzlíku, Praha 5 - Zadní Kopanina


23 000 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 95 001 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Praze 5

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Hypoteční poradenství - Mgr. Petra Turková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

V přírodě, s napojením na jezdecké i cyklistické trasy na okraji města. V soukromí, přitom v přímém dosahu MHD, služeb i veškeré infrastruktury. V tichu a klidu přírody, přitom s veškerým komfortem velkoměsta. Pozemek o velikosti 16 000 m2. Územní plán - regulativ SO5. Přípojky vody a el. energie na hranici pozemku. Pozemek je vhodný pro výstavbu objektu k bydlení s možností pastvin a ustájení koní. Do inzerce přikládám inspiraci možných objektů. Je zde možnost jednat i o prodeji většího úseku pozemků, stavby na klíč, veškeré podrobné informace rádi sdělíme osobně. Sousedící pozemek bude využit jako jezdecká farma.

HIGHLIGHTS:

Zmrzlík Praha 5 Řeporyje místo s obrovskou jezdeckou tradicí napojeno na MHD (bus), pražské cyklostezky, koňské stezky snadná dostupnost na Pražský okruh (sjezd Ořech/Řeporyje) krásná okolní příroda ticho a mimořádný klid jezdecký areál přímo v Územním plánu sítě na hranici pozemku v ulici Na Zmrzlíku Rovinatý pozemek v naprostém soukromí.

Cena
23 000 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
12. 12. 2021
Adresa
Na Zmrzlíku, Praha 5 - Zadní Kopanina
ID
2
Plocha nemovitosti
16000 m2
Elektřina
230V

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Lukáš Kadič

Lukáš Kadič

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro komerční výstavbu v Praze 5.

Podobné nabídky