Ideální nájemce banner
42 519 nemovitostí od 2 395 realitních kanceláří na jednom místě

Pronájem obchodního prostoru, Praha - Josefov, U starého hřbitova, 168 m2

U starého hřbitova, Praha 1, Josefov


70 000 Kč /za nemovitost
Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Regionální dodavatelé v Praze 1

Finance a pojištění

Finance a pojištění

ReHypotéky Pivoňka Stanislav, Ing.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Renovace koupelových van

Popis

Prostorově velkorysé obchodní prostory 168m2 s možností flexibilního využití k pronájmu v přízemí a suterénu rekonstruovaného domu, s přímým vstupem z hlavní ulice U starého hřbitova, v centru Prahy v Josefově, v atraktivní lokalitě v sousedství exkluzivní Pařížské ulice, pár kroků od nábřeží Vltavy a Staroměstského náměstí se stanicí metra v minutové vzdálenosti. Dům má klasicistní fasádu a je po kompletní rekonstrukci.

Dispozici prostoru s flexibilním využitím velikosti 168 m2 s přímým vstupem z hlavní ulice U starého hřbitova tvoří samostatný nebytový prostor, chodba, sklad, technické zázemí, kuchyňka, samostatná toaleta. Jednotka nabízí velké možnosti využití - showroom, obchod, sídlo firmy - kanceláře, kosmetický salon, kadeřnický salón apod.

Prestižní lokalita: v minutové vzdálenosti historické Staroměstské náměstí, Pařížská ulice, nebo nábřeží Vltavy. Kompletní vybavenost v místě včetně množství restaurací, trendy bister, kaváren, luxusních hotelů a obchodů. Výborná dopravní dostupnost autem i hromadnou dopravou v blízkosti tramvajových zastávek a stanice metra Staroměstská a Náměstí Republiky (trasa B). Snadné napojení na rychlostní silnici D8, vnitřní pražský okruh a do centra města.

Vybavení a služby:
Keramické dlažby v přízemí
Vytápění plynovým kotlem
Okna s kvalitní izolací tepla a hluku

K dispozici ihned. ID nemovitosti HMA1273-0001.

Cena
70 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
2. 12. 2021
Adresa
U starého hřbitova, Praha 1, Josefov
ID
HMA1273-0001
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
168 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Patrový
Plocha nemovitosti
168 m2
Topení
Lokální plynové
Výtah
Bezbarierový přístup

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Faraon Reality s.r.o. xx

Faraon Reality s.r.o. xx

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu obchodních prostor v Praze 1.

Podobné nabídky