Ideální nájemce banner
42 513 nemovitostí od 2 395 realitních kanceláří na jednom místě

Pronájem obchodního prostoru, Praha - Nové Město, V Jirchářích, 243 m2

V Jirchářích, Praha 1 - Nové Město


70 000 Kč /za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ poplatky + provize RK)


Regionální dodavatelé v Praze 1

Finance a pojištění

Finance a pojištění

ReHypotéky Pivoňka Stanislav, Ing.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Renovace koupelových van

Popis

Nabízíme vám k pronájmu komerční prostory s vlastním vstupem z ulice V jirchářích v lukrativní části Nového Města - Praha 1, v blízkosti Národního divadla, velmi dobře dostupné z Národní třídy pěšky (5 minut). Obchodní prostory mají výměru 223 m2 + sklep cca 20 m2. Prostory jsou nově zrekonstruované. Jsou vhodné pro jakoukoliv prodejnu, showroom, kanceláře, galerii, případně i pro provoz restaurace (v minulosti to restaurace byla). Náklady na úpravu prostor jsou na domluvě, zejména osazení radiátorů, plynového kotle, toalet a dokončení baru v případě restauračního provozu. Kauce je ve výši 3 měsíčních nájmů. Provize RK je 1 měsíční nájem + DPH. V případě vašeho zájmu prosím o zaslání několika odpovědí do e-mailu: 1. Můžete se představit?2. Jaký máte záměr s komerčním prostorem?3. Jaké máte zkušenosti?4. Můžete podat reference? 5. Jaká je předpokládaná otevírací doba?Děkuji za vaši případnou reakci a budu se těšit na shledání při prohlídce.

Cena
70 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+ poplatky + provize RK
Aktualizováno
1. 12. 2021
Adresa
V Jirchářích, Praha 1 - Nové Město
ID
N35951
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha užitná
243 m2
Typ objektu
Přízemní
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Topení
Lokální plynové
Telekomunikace
Telefon, Internet
Voda
Dálkový vodovod

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Romana Thelenová

Romana Thelenová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu obchodních prostor v Praze 1.

Podobné nabídky