Půjčky AZ banner
42 519 nemovitostí od 2 395 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej rodinného domu, Černá v Pošumaví, 425 m2

Černá v Pošumaví


Cena na vyžádání /za nemovitost
Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(prodej pravé poloviny dvoj domu)


Regionální dodavatelé v Černé v Pošumaví

Popis

Prodej nemovitosti. Vesnické stavení, dvoj dům, prodej pravé poloviny z dvoj domu. Pravá polovina domu je ve výlučném vlastnictví. Dům stojí na pozemku o výměře 425 m2. Dům s pozemkem je rozdělen na katastru a má své číslo číslo popisné, vše je v centru obce Černá v Pošumaví.

Dům je velmi prostorný a je určen k rekonstrukci. Je možné vytvořit velký apartmán se zahradou, nebo celý dům zrekonstruovat dle vlastních potřeb, po menších úpravách jde i dům užívat. Nemovitost je podsklepena a je napojena na všechny sítě - vodovod, kanalizace, plyn.

Nemovitost má 5x místnost s prostornou půdou, přístavby - dílna, chlévy - vše je zastavěná plocha a nádvoří. Zahrada je neupravená.

Černá v Pošumaví je turistickou lokalitou - Lipenská přehrada, pláže v pěší dostupnosti, příroda. V obci veškerá občanská vybavenost, na proti nemovitosti je obchod. Dobrá dostupnost do měst, a do přírody.

Možnost hypotečního úvěru, vyřízení zdarma. Pro prohlídku nemovitosti kontaktujte makléře, nikdo v nemovitosti nebydlí - více informací v RK.

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
prodej pravé poloviny dvoj domu
Aktualizováno
10. 1. 2022
Adresa
Černá v Pošumaví
ID
2360
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
425 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha budovy
425 m2
Plocha nemovitosti
425 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Voda
Dálkový vodovod
Sklep
Bezbarierový přístup

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Petr Vopěnka

Petr Vopěnka

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Černé v Pošumaví.

Podobné nabídky