Půjčky AZ banner
42 513 nemovitostí od 2 395 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej ubytování, Třebíč, Karlovo nám., 4937 m2

Karlovo nám., Třebíč - Vnitřní Město


90 000 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 371 744 Kč /měs.

(Daň z nabytí 4% platí kupující)


Regionální dodavatelé v Třebíči

Popis

Nabízíme prodej kompletně zrekonstruovaného, kvalitně a moderně vybaveného HOTELU GRAND nacházejícího se v historickém centru města Třebíč na Karlově náměstí. Jedná se o řadovou budovu nepravidelného půdorysu s jedním podzemním a pěti nadzemními podlažími, z nichž 3 jsou využívána pro ubytování.
V hotelu se nachází 100 luxusních dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky (celková kapacita hotelu je 210 lůžek), 10 pokojů je s balkóny orientovanými na Karlovo náměstí. Všechny pokoje jsou velmi kvalitně vybaveny (koupelna, LCD televize, rádio, safe, bar, telefon s přímou volbou, Wi-Fi připojení na internet zdarma), přístup do pokojů dveřmi na čipovou kartu s centrální evidencí na recepci. Hotel nabízí kompletní zázemí pro školení, kongresy a semináře: kongresový sál, školicí centrum. Pro pořádání kulturních akcí je tu společenský sál, restaurace, kavárna, vinárna, salonky, disco/music club, bowlingové centrum, bazén, fitness, sauna, whirlpool (až pro 7 osob, s televizí a DVD přehrávačem), hlídané parkoviště. K dopravě do vyšších podlaží hotelu slouží tři výtahy, dva s nosností do 500 kg, jeden prosklený. Ke stravování lze využít kromě restaurace také snídaňovou jídelnu a v letním období i letní zahrádku s výhledem na Karlovo náměstí. Vybavení nové moderní kuchyně z r. 2010 je v evropském standardu. Vytápění všech prostor je ústřední plynové, vnitřní rozvody plynu jsou do kotelny a kuchyně. Elektroinstalace 230/400 V, rozvody vody studené a teplé, odkanalizování do obecního řadu. Vybavení je ve vysoké kvalitě, WC, umyvadla, sprchové kouty, hydromasážní vana, pisoáry. Rozvod televize, internet, klimatizace, požární čidla, vzduchotechnika s větráním, klimatizační jednotka v restauraci, kamerový bezpečnostní systém s elektronickou závorou parkoviště.
Vybavení hotelu je velmi kvalitní a moderní, hotel je oceněn ****. Hotel má v suterénu vlastní truhlářskou a zámečnickou dílnu. V 1. NP je část prostor pronajata k obchodním účelům (obchody a pobočka banky), nachází se tu také nový byt o velikosti 2+kk s podlahovou plochou 87 m2.
Přístup k areálu je zajištěn po obecních komunikacích, parkování u objektu ve dvoře, přístup průjezdem hotelu přes elektronickou závoru.

Cena
90 000 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Daň z nabytí 4% platí kupující
Aktualizováno
22. 11. 2021
Adresa
Karlovo nám., Třebíč - Vnitřní Město
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha užitná
4937 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Centrum obce
Podlahová plocha
4937 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Telekomunikace
Internet, Satelit
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod

Máte zájem o tuto nemovitost?

Reality - Čech s.r.o.

Přerovského 126/6, Třebíč, Vnitřní Město

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Martin Čech

Martin Čech

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje ubytování v Třebíči.

Podobné nabídky