Půjčky AZ banner
42 513 nemovitostí od 2 395 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej rodinného domu, Písek - Budějovické Předměstí, Otakara Jeremiáše, 684 m2

Otakara Jeremiáše, Písek, Budějovické Předměstí


15 800 000 Kč
HYPOTÉKA od 65 262 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Písku

Popis

Exkluzivní nabídka. Výhodná investice. Nabízíme k prodeji univerzální nemovitost, nyní využívanou jako zavedený rodinný penzion. Objekt nabízí škálu možností s využitím spojení kvalitního bydlení a podnikání. Nemovitost se nachází v lukrativní, klidnější části města, 10 minut pěší dostupností od centra v blízkosti Píseckých hor, nákupního centra, školy, školky, nemocnice a ostatní občanské vybavenosti. Dům byl kolaudován v roce 2010 je celkově zateplen . Tří hvězdičkový penzion v srdci královského města Písek patří, s hodnocením recenzí klientů 81% (velmi dobré), k opakovaně navštěvovaným z řad stálé i nové klientely. Penzion je vybudován na vlastním pozemku s pevným podložím a parkovací plochou 6 míst.
Přízemní dispozice (343 m2) z toho (223 m2) prostory, které mohou sloužit jako bar, restaurace, jídelna nebo bytové prostory, případně kanceláře. Součástí je již vybudovaný, plně vybavený barový pult (recepce), příruční sklad, místnost pro kuchyň a WC. Další navazující místnosti: menší kancelář, technické místnosti - pro ukládání nářadí či sklady. V přízemí dále naleznete prostornou chodbu včetně 3 samostatných bytových jednotek 2x 1+1 , 1x 2+1, příruční sklad a kancelář. V patře najdete sedm plně zařízených, prostorných pokojů (od 23m2 do 40m2), každý pokoj má vlastní koupelnu a WC + předpříprava pro připojení kuchyňské linky. Po zabudování kuchyňské linky možno každý pokoj využít jako byt 1+kk. Kapacita penzionu je nyní 35 lůžek.
Nemovitost je velmi efektivně a dispozičně řešena s menšími finančními nároky na případnou přestavbu. Při rekonstrukci v roce 2010 byly využity moderní materiály a prvky. Dům je zateplen, ústřední vytápění (plyn), klimatizace. Měsíčními náklady na provoz 12.000,- Kč.
Dispozice pozemku – předzahrádka, bazén a travnatá plocha. Z jedné strany domu uzavřený parkovací prostor až pro šest vozidel. Další parkování je možné na ulici před domem.
Výhodná investice pro rodinné podnikání spojené s vlastním bydlením. Pro investory velice atraktivní nemovitost s rychlou návratností investice, vyhledávaná městská část, velká průmyslová zóna ve městě, nízké provozní náklady.
Možnosti využití:
Budovu je možno nadále využívat jako penzion, včetně dvougeneračního bydlení. Po přestavbě by byl vhodný jako pečovatelský dům pro seniory (v budově je připravena šachta na vestavbu výtahu do patra) nebo jako malometrážní startovací byty , rehabilitační centrum, ordinace. Objekt je však vhodný i pro jiné podnikatelské účely, zejména jako objekt pro nájemní bydlení, sídlo firmy, kanceláře nebo rozšíření současného penzionu o přízemní ubytovací prostory atd. Na začátku roku 2020 byla provedena kompletní výměna všech sprchvých koutů.
Nabízíme kompletní realitní a právní služby, včetně zajištění výhodného financování.

Cena
15 800 000 Kč Spočítat hypotéku
Aktualizováno
17. 11. 2021
Adresa
Otakara Jeremiáše, Písek, Budějovické Předměstí
ID
400/RZ/86
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
684 m2
Vybaveno
Ano
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
750 m2
Plocha nemovitosti
750 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Rostislav Kovařík

Rostislav Kovařík

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Písku.

Podobné nabídky