Ideální nájemce banner
42 519 nemovitostí od 2 395 realitních kanceláří na jednom místě

Pronájem obchodního prostoru, Praha - Žižkov, Ke kapslovně, 32 m2

Ke kapslovně, Praha 1


15 100 Kč /za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ odstupné ve výši 350.000,- Kč a provize RK.)


Regionální dodavatelé v Praze 1

Finance a pojištění

Finance a pojištění

ReHypotéky Pivoňka Stanislav, Ing.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Renovace koupelových van

Popis

Nabízíme Vám přenechání nájemní smlouvy k nebytovému prostoru nacházející se v Rezidenci Central Park, nyní vedený jako kadeřnictví pro muže pod značkou Miami Barbers. Jedná se o zavedené funkční kadeřnictví se stálou klientelou. Postoupení nájemní smlouvy je včetně kompletního zařízení kadeřnictví s odstupným. V okolí se nachází nákladové nádraží Žižkov, office centrum telekomunikací 02, banky, obchody a pošta. Zastávka tram Nákladové nádraží Žižkov cca 100 m. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

Cena
15 100 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+ odstupné ve výši 350.000,- Kč a provize RK.
Aktualizováno
16. 11. 2021
Adresa
Ke kapslovně, Praha 1
ID
778074
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
32 m2
Vybaveno
Ano
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Michaela Paulusová

Michaela Paulusová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu obchodních prostor v Praze 1.

Podobné nabídky