38 089 nemovitostí od 1 492 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej rodinného domu, Benešov nad Černou, 450 m2

Benešov nad Černou


3 600 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 17 157 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Benešově nad Černou

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Štěpán Bártl

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Nabízíme k prodeji 3 podlažní objekt k bydlení s jedním podzemním podlažím a dvěma nadzemními podlažími o zastavěné ploše 240 m2, který je přízemí předělaný a zkolaudovaný v roce 2018 na DISCO Klub, přímo na náměstí obce Benešov nad Černou. Celé přízemí objektu je zrekonstruované - nové podlahy, nové rozvody vody v plastu, elektřina v mědi, rozvody odpadů, ústřední topení s kotlem na tuhá paliva (možno napojit na plynovou nádrž, která je umístěna na zahradě), nové odsávání a odhlučněné stropy. Vybudovány nové toalety, místnost na spaní a úklidová místnost se sprchou. 2. nadzemní podlaží je připraveno k výstavbě 1, nebo 2 bytových jednotek. Na celém objektu je před 20ti lety provedena výměna střešní krytiny a části nového krovu. Objekt je napojen na obecní veřejnou kanalizaci, vodovod a elektřinu.

Cena
3 600 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
21. 3. 2022
Adresa
Benešov nad Černou
ID
RL00171
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Ve výstavbě
Plocha užitná
400 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
V bloku
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Státní/obecní
Plocha budovy
240 m2
Podlahová plocha
450 m2
Plocha nemovitosti
406 m2
Plocha zahrady
178 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná
Elektřina
400V
Plyn
Individuální
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové, Ústřední tuhá paliva
Voda
Dálkový vodovod
Sklep
Výtah
Bezbarierový přístup

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Makléř Zita

Makléř Zita

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Benešově nad Černou.

Podobné nabídky