42 361 nemovitostí od 2 356 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej pozemku, Brumov-Bylnice, 4715 m2

Brumov-Bylnice


290 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 1 198 Kč /měs.

(V této veřejné soutěži lze nabídnout kupní cenu, která může být i nižší, než je cena nabídková. Finanční jistota činí 14 500 Kč)


Regionální dodavatelé v Brumově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Michal Sekula

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Stěhovací služby

Popis

Nabízený majetek je ve vlastnictví České republiky a právo hospodařit s ním má v souladu se zákonem č. 77/2002 Sb., ve znění pozdějších předpisů, Správa železnic, státní organizace, jak je zapsáno na LV 943 u Katastrálního úřadu pro Zlínský kraj, Katastrální pracoviště Valašské Klobouky.

Jedná se o pozemek mimo těleso dráhy, který se nachází pouze v ochranném pásmu dráhy trati Brno - Vlárský průsmyk. Na pozemku rostou náletové dřeviny a keře bez hospodářského využití. Pozemek se nachází v místní části sv. Štěpán. Je obtížně přístupný po mostku přes říčku Vláru a po nezpevněné cestě kolem dětského tábora. Je tvořen valem mezi polní cestou a říčkou. Dle vyjádření městského úřadu Brumov-Bylnice, Stavebního úřadu je pozemek zařazen do plochy krajinné, ochranné a doprovodné zeleně.

Prohlídka nemovitostí: pozemek je volně přístupný.

Nemovitosti jsou nabízeny ve veřejné soutěži. Podmínky pro veřejné soutěže a další konkrétní informace k nabízenému majetku jsou umístěny na www.spravazeleznic.cz, záložka: nabídka nemovitostí (https://www.spravazeleznic.cz/nemovitosti?inzeraty&typ-inzeratu=prodej).

Cena
290 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
V této veřejné soutěži lze nabídnout kupní cenu, která může být i nižší, než je cena nabídková. Finanční jistota činí 14 500 Kč
Aktualizováno
12. 11. 2021
Adresa
Brumov-Bylnice
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha nemovitosti
4715 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Závodská Barbora, Ing

Závodská Barbora, Ing

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků v Brumově.

Podobné nabídky