Ideální nájemce banner
42 515 nemovitostí od 2 395 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej pozemku pro bydlení, Praha - Stodůlky, Sárská, 635 m2

Sárská, Praha 5, Stodůlky


15 000 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 61 957 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Praze 5

Finance a pojištění

Finance a pojištění

ReHypotéky Pivoňka Stanislav, Ing.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Nabízíme na prodej oplocený, rovinatý pozemek vhodný jak pro pro výstavbu rodinného tak bytového domu v přímé blízkosti metra Zličín. V současné chvíli se připravuje stavební povolení na bytovým dům o osmi bytových jednotkách (4x garsoniera, 4x 2kk mezonet), terasy/zahrádky a parking. Navržený bytový dům je o přibližné podlahové ploše 500 m2, zastavěná plocha 200 m2, plocha komunikace a parkování 130 m2, celková plocha pozemku 635 m2.
Projekt na bytový dům je fázi přípravy a předjednání na stavebním úřadě. Již proběhla demolice původního objektu a pozemek je připraven pro zahájení nové výstavby. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. V blízkosti se nachází obchodní centrum Metropole, stanice metra Zličín pouhých 7 min. chůze, stanice autobusu 5 min.chůze.Velkou předností této lokality je vynikající dostupnost autem, přímý přístup na dálnici D5, dálniční okruh, či dopravní spojení na letiště Václava Havla.Více informací na dotaz.

Cena
15 000 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
5. 11. 2021
Adresa
Sárská, Praha 5, Stodůlky
ID
467
Plocha nemovitosti
635 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Kateřina Bačová

Kateřina Bačová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Praze 5.

Podobné nabídky